Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djtomas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djtomas

  1. wątpię żeby było coś ruszane w osprzęcie, trochę mnie nastraszyłeś :| może się coś od tego zepsuć? silnik? turbina? wgrywać serii na pewno nie będę bo to nie jedzie przy tej masie auta i quattro, a program to z ponad 1000zł pewnie trzeba byłoby wyłożyć
  2. może napiszesz coś więcej co jest nie tak? auto śmiga bdb nie mam żadnych problemów z nim
  3. Witam, Kupiłem rok temu A4 B6 1.8T AVJ quattro, któryś z poprzednich właścicieli zapodał chipsa auto wyraźnie lepiej jedzie niż seria. Proszę o analizę logów jak te autko się obecnie sprawuje. 115 118 http://vaglog.pl/log_227918.html 115 120 002 http://vaglog.pl/log_227919.html 033 002 http://vaglog.pl/log_227920.html to chyba było robione na LPG: 118 115 http://vaglog.pl/log_227921.html nie wiem czy dobre grupy wybrałem, słabo się na tym znam Pozdrawiam
  4. jak tylko będę miał dzień wolny to podjadę na kanał, a czytając forum to jeszcze przeguby tylne wchodzą w grę a ten drugi stukot to jakbym miał kamyczka albo gwoździa wbitego w oponę (sprawdzałem, nie mam... z resztą to nie ustępowałoby powyżej 30km/h)
  5. Witam, Używałem wyszukiwarki, ale nadal nie wiem co może być przyczyną moich zmartwień. Auto kupiłem nie dawno i wydawało się wszystko ok, ale... po wyjechaniu w trasę chciałem wypróbować jak się auto zbiera do przyspieszania z niskich obrotów (od 2000 o ile pamiętam próbowałem). Gaz w podłogę na piątym biegu i z tylnej części samochodu dziwny dźwięk jakiego nigdy w żadnym aucie nie słyszałem. Takie dziwne dość głośne wibracje. Przy przyspieszaniu z innych obrotów, czyli np. 3000 nic takiego nie słychać, podobnie podczas jazdy miejskiej też nic w tym stylu. Na trasie jadąc nawet po 160km/h żadnych problemów. Tylko w tej jednej opisanej sytuacji. Druga sprawa (może powiązana) to podczas jazdy 20-30km/h (tylko w takim zakresie) słychać rytmiczny stukot (lekki i niezbyt głośny), którego jeszcze dokładnie nie zlokalizowałem, ale prawdopodobnie też tył (lewy). Pozdrawiam
  6. Witam, Nie dawno zakupiłem Audi A4 B6 AVJ z 2002r z napędem Quattro. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieję, że kilka lat mi te auto posłuży. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.