Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel87p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel87p

  1. tak odpowietrzony dobrze. właśnie tez myślałem o czujniku da się jakoś sprawdzić poprawność jego działania? na początku nie myślałem o czujniku bo wydawało mi się ze działa poprawnie na trasie się nie dogrzewa pokazuje temp ok 78 stopni na klimatroniku ale jak się na światłach stoi to potrafi do tych 84 podskoczyć, dłuższa prosta i temp spada a na nowym termostacie idzie powyżej 100 stopni na klimatroniku.
  2. Witam mam problem a mianowicie nie dogrzewa mi się audi proste termostat i tu pojawił się problem po wymianie na nowy termostat samochód się przegrzewa wymieniłem ponownie na inny wahlera i to samo. Pompa sprawdzona drożność układu również, na starym termostacie nagrzewa się do około 78-82 stopni na klimatroniku. Może ktoś ma jakieś pomysły jak co po kolei wykluczyć termostat gotowany w garnku otwiera się prawidłowo czyli przy 87 stopniach. P.S. gdyby to była uszczelka pod głowicą to czy nie powinien się gotować na starym termostacie. w garnku otwiera się przy temp 80-82 stopnie
  3. Witam mam podobny problem na starym termostacie jeszcze chyba ori audi temp na kanale 49 w granicach 77-82 stopnie na zegarach identycznie oba węzę na chłodnicy cieple dolny trochę mniej, pomyślałem ze termostat, wymieniłem na verneta i temp na 49 108 i zgasiłem żeby nie przegrzewać auta górny waz gorący dolny zimny, myślę walnięty termostat, drugi termostat wahlera to samo i zgłupiałem mechanik tak samo rozkłada ręce. Jak można samemu sprawdzić pompę wody oraz zdiagnozować problemy z uszczelka? oczywiście płyn czysty olej czysty. podczas odpowietrzania przez dziurkę przy nagrzewnicy po zwiększeniu obrotów płyn sika wiec pompa raczej pracuje. Jakieś inne sugestie co sprawdzić co może być przyczyną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.