-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Chociażby rozrząd, ogólnie drogi w eksploatacji i w razie jakichkolwiek napraw.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Po opiniach o cenach serwisu w 3.0 to raczej nie na moją kieszeń ☺️ Ja szukam zwykłego 2.0 tdi, do codziennej zwykłej, jazdy. Czasami jakiejś trasy. Z automatem. Ale z tego co czytam to każdy silnik ma coś nie tak ?
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Cały czas mówię o dieslu, chyba że gdzieś przez pomyłkę napisałem o benzynie. Interesuje mnie diesel. I takie też pokazałem wydaje mi się ☺️ Jak się człowiek naczyta o tym Audi to ma dość. No każdy odradza. Kierwa, nie to idę w KIA Optima.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
A co myślicie o tym ? https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a6-c7-avant-2-0-ultra-tdi-190-km-stronic-sline-CID5-ID11ibVF.html Silnik 190, to raczej nie ten wadliwy CGLC. Cena do urwania jeszcze, gadałem z gościem. Twierdzi że wszystko w porządku z autem, po za dwumasem, który jak mówi że w przeciągu kilku miesięcy będzie do wymiany. Poza nim wszystko ok. Jaki koszt takiej wymiany? Po zdjęciach można coś więcej powiedzieć? Daleko nie mam w sumie☺️ Dziękuję i pozdrawiam grupowiczów.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Więc jaki będzie najlepszy wybór jeśli chodzi o 2.0 diesel?
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Szkoda że manual. Chciałbym w końcu automat. A jeśli multitronic to sam już nie wiem. Od tego czytania już mam mętlik w głowie. Jedni chwalą, drudzy nienawidzą. A coś więcej o tym aucie można jeszcze powiedzieć ? Silnik CGLC omijać ?
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
A co myślicie o tym? Tak wiem to nie a4 ale jako znawcy marki na pewno możecie coś więcej powiedzieć ☺️ dziękuję. Mam niedaleko więc może warto było by podjechać ? https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-audi-a6c7-2-0-177km-CID5-ID11f9am.html
-
Pomoc przy wyborze A4 B8 2.0TDI
Czyli multitronic nie tak straszny w kosztach naprawy, porównaniu do zwykłej manualnej ?
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Ogólnie ja też jestem ostrożny w kupowaniu aut z komisów czy od handlarzy. A co do wersji multitronic 177 km to te wersje są jakoś bardziej awaryjne ? Tak czytałem na forum w którymś wątku. A te 190 km nieco lepsze. Ile w tym prawdy? Człowiek jak tak zacznie czytać wszystko w necie to już by nic nie kupił ? ale ziarnko prawdy w tym pewnie jest. Pozdrawiam
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Coś w tym jest. Dopiero jak się człowiek zbiera z zamiarem zakupu to się robi problem. Tak chciałbym z automatem, fajnie gdyby to była wersja 177 km lub 190. Quatro dla mnie nie jest niezbędne. Wyposażenie fajnie gdyby było bogate, ale wiem po sobie że niektóre dodatki to cieszą oko tylko na początku, potem wcale się tego nie używa, lub zapomina. Oczywiście są takie które naprawdę ułatwiają życie i pomagają na co dzień. Pytanie czy przebieg ok. 250 tys jest w porządku, czy jest się czego bać. I czy może być prawdziwy ? Ja swoje b6 kupiłem gdy miało 23 tys, zrobiłem kolejne 200. Teraz ma około 430tys i jeszcze mnie nie zawiodło. Ale być może dobrze trafiłem. Pozdrawiam
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Najepiej to założyć swój własny temat ☺️
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Co myślicie o tym egzemplarzu? Tak naaaa pierwszy rzut oka.https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-avant-s-line-skora-navi-climatronic-tempomat-ID6GEFp0.html
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Bardzo poproszę jeśli jest taka możliwość.l a te wersje 190 KM?
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Pełna zgoda ? Natomiast tutaj ludzie się znają, wiedzą na co zwrócić uwagę. Niektóre rzeczy od razu im się rzucą w oczy, niż takiemu świeżakowi jak ja. Przy automacie, wersja 170 KM, na co najlepiej zwrócić uwagę przy zakupie? Dziękuję za pomoc
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Więc pewnej A6 C7 tym bardziej. To jest chyba spoko. https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/audi-a4-2-0-tdi177kmquattros-tronicoryginal-z-niemiecwebastoel-klapa-ID6GDYeS.html
koziol99
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta