-
A4 B8.5 Avant - 2.0TDI - Black & White - Rodzinne kombi
Koło wrzucone , przymierzone , i kilka dni pojezdzone ....na wione chyba musi zostać zmienione zawieszenie, żeby ładniej wyglądało, trzeba Audiczke trochę posadzić
-
-
A4 B8.5 Avant - 2.0TDI - Black & White - Rodzinne kombi
Witam Serdecznie Panie i Panowie Samochód posiadam od Jakiegoś roku czasu i myślę , że przyszedł w końcu czas by się szerzej przywitać W temacie Audi jestem dość świeży, do tej pory byłem po złej stronie mocy - wieloletni posiadacz BMW ( tak wiem :p) I tak po szczęśliwej informacji , że powiększy mi się rodzina padło hasło o zmianie samochodu na cos co zdoła pomieścić trochę więcej niż moje ówczesne Cabrio Założenie było proste , coś w Kombi Znając plusy i minusy konkurencji postanowiłem kupić Audi - zawsze mi się podobały I tak stałem się posiadaczem Audi A4 B8.5 AVANT 2.0 TDI 150ps CJCD 2014 rok Po Zakupie : Seryjnie Samochód mi się podobał , ale z biegiem czasu zaczęło się powoli coś dziać by bardziej cieszyło właściciela Po douczeniu się na naszym forum kilku aspektów tego modelu zaczęło się od dość dużego serwisu - Kompletny rozrząd - wymiana pompy oleju wraz z zabierakiem (imbusem) - uszczelnienie spływu oleju od turbo - wymiana Termostatu - wymiana czujnika ciśnienia oleju - wymiana czujnika poziomu oleju - wymiana obudowy filtra oleju - wymiana krzyżaka kolumny kierownicy - wymiana wszystkich filtrów oraz płynów Kilka rzeczy zostało zrobionych bo tego wymagały , a kilka po prostu prewencyjnie by mieć spokój Samochód technicznie ogarnięty a więc przyszedł czas na lekkie zmiany wizualne Na pierwszy ogień przyciemnienie szyb czyli chyba standard , plus przyciemnienie i zabezpieczenie Lamp PPF ( nabrały głębi ) Kolejną rzeczą był zakup dokładek ( na chwilę obecną założona tylko dokładka zderzaka przedniego - dotarła jako pierwsza ) Dokladki progów , zderzaka tylnego oraz lotka na tylną klapę są już na miejscu , ale z racji chwilowego braku czasu oraz zimy za pasem poczekają grzecznie na wiosnę Zakupione graty Kolejną rzeczą którą się w międzyczasie wydarzyła , jest delikatne podniesienie mocy 150 -177 koni - niby nie wiele ale do codziennej jazdy jest ok Plus wywalenie ekologi ( EGR OFF, DPF OFF ) Ostatni zakup który czeka na wiosnę to Koła Tomason TN22 20x8,5 plus opony 255/30 Plany - planów jest wiele jak na ten moment, zostało kilka rzeczy które jeszcze chce czy też muszę ogarnąć : - Odświeżyć i pomalować zaciski - przedni grill cały na czarno - emblematy Audi przód/tył na czarno - gwint lub ewentualnie jakies zawieszenie obniżające - może dechroming reszty elementów Czas pokaże co i kiedy się uda zrobić Stan Aktualny
-
Czy felgi 8,5x20 ET30 podejdą do A4 B8?
Witam Panowie Pytanie techniczne , mam do wzięcia koła w rozmiarze 8.5x20” ET30 5x112 wraz z oponami 255/30 R20 Moje pytanie czy przy tym rozmiarze felg Et nie jest zbyt niskie ? W sensie zgra to się bez obcierania? ( zawieszenie seryjne) Ma może ktoś u siebie zestaw o takich wymiarach zamontowany ? Mój Samochód: A4 B8 Lift 2014 rok Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam:)
-
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
zibix35 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K2EA103118
-
Pomoc przy wyborze A4 B8 2.0TDI
Na dzien dzisiejszy rozważam jeden z dwóch Silników czyli EA288 albo 150 km albo 190 km z Skrzynia manualna, z tego co się naczytałem są to dosyć dobrze skonstruowane jednostki , pozdrawiam
-
zibix35 obserwuje zawartość Zakup A4b8 , Jaką skrzynię biegów wybrać do A4 B8? , Pomoc przy wyborze A4 B8 2.0TDI i 1 inny
-
Jaką skrzynię biegów wybrać do A4 B8?
Witam Panowie, Przychodzę z pytaniem ponieważ nie do końca to ogarniam , w Audi A4B8 występują różne skrzynie automatyczne moje pytanie jak odróżnić S-Tronic , Multitronic , Tiptronic ? Oraz Jaka Skrzynia nosi miano najlepszej ? Najmniej awaryjnej ? Przepraszam za może glyie pytanie , ale ma to być moje 1 audi i chciałbym się coś dowiedzieć, pozdrawiam:)
-
Pomoc przy wyborze A4 B8 2.0TDI
Witam Panowie , Przychodzę do was z z takim zapytaniem, a mianowicie już byłem na kupnie a4b8 Lift z silnikiem diesla o mocy 177koni CJCG , naczytałem się o tym motorze tutaj i po innych stronach, no i odrzuciłem pomysł na ten samochód, i tu moje pytanie co polecacie , jaki Silnik jest najbardziej bezpieczny ? Czy wersja 190 koni ? Czy też 150 koni ? Oczywiście 2.0 TDI ... dodam , że szukam tylko wersji poliftowej , Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prosiłbym jeśli można o rozkodowanie WAUZZZ8KXDA227863
-
Zakup A4 B8
Witam serdecznie , noszę się z amiarem zakupu Audi A4 B8 Lift 2013 rok 2.0 diesel 177ps skrzynia manualna, moje pytanie , na co zwracać uwagę przy zakupie tego modelu ? Jakie są bolączki takiego silnika i skrzyni ? To moje pierwsze Audi i miło by było posłuchać kogoś kto już ma lub mial w tej konfiguracji pozdrawiam:)
zibix35
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta