Treść opublikowana przez Bajbus98812
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Witam panowie a przekładka skrzyni z fya na jaką by było plug&play
-
Audi a4 b6 silniczek klimatyzacji
Witam Pany gdzie znajdę silniczek bo wywaliło takiego focha 01842 - potentiometer/actuator for temperature flap right (g221
-
Audi a4 b6 avf wymiana skrzyni Opolskie
Zlecę wymianę skrzyni jakiemuś dobremu mechanikowi lub pasjonatowi zależy mi by było wykonane rzetelnie
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
- A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Pytanko czy w Opolskim jest jakiś fachowiec co by mi zmienił tą skrzynię biegów zna ktoś ?- A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Ok a ona pasuje tak plug and play czy trzeba przerabiać?- A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Witam przy prędkości 70 wzwyż skrzynia zaczyna szumieć wie ktoś co to może być dokładnie,problem znika jak puszczę gaz gdy dodam minimalnie nawet dźwięk wraca,Bardzo proszę o porady,moja myśl zmiana oleju ale czy to pomoże nie wiem- Wymiana napinacza paska wielorowkowego
Witam mam pytanie coś mi piszczy nie zależnie czy mam włączoną klimę czy nie pisk ustaje gdy poleję wodą rolkę napinacza paska ale tylko na chwilę jeśli do wymiany jest napinacz to proszę o poradę jak to zrobić napinacz mam tego rodzaju http://allegro.pl/napinacz-paska-audi-a4-b6-b7-b8-1-9-tdi-2-0-tdi-i5315863179.html- zawór n 18
Ok właśnie sprawdziłem i działa a nie wiedziałem ze to ona odpowiada nie za gaszenie auta tylko za telepanie pod czas gaszenia a na vagu egr duty mam 19 9 % jak przygazuje wartość ta spada do 04 a gdy silnik spada z obrotów to do 22 %- zawór n 18
Witam dziś ściągnołem przewód od klapy gaszącej i dmuchnołem w nią i okazało się że zawór po prostu przepuszcza powietrze czy tak ma być nie wiem w każdym bądź razie auto z tym zdiętym przewodem gaśnie gdy wyłącze zapłon czy to jest prawidłowe ? ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- I jeszcze jedno pytanie czy w filtrze powietrza jest podłączone jakieś podciśnienie ? bo u mnie brak jakiego kolwiek wężyka wychodzącego z filtra pow- grzanie lusterek
a u mnie ani po przeliczeniu wlacznika tylnej szyby ani wogole o co chodzi kurcze przeciez wszystko podlaczone ---------- Post dopisany 04-04-2014 at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 12:48 ---------- po wyciagnieciu klimatronika widze ze po prawej sa tylko dwa przewody czy tzn ze nie mam wyprowadzonej instalacji ? ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 16:56 ---------- Zmienilem moduł w drzwiach i bez rezultatu dalej brak ogrzewania piny sprawdzone brak pomysłow ---------- Post dopisany 21-04-2014 at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 16:46 ---------- Po wlaczeniu grzania wlaczaja sie na 2 sekundy po czym sie wylaczaja- Zmiana głośnika w ori subie
dziękuje bardzo za info- Zmiana głośnika w ori subie
Witam tak sie zastanawiam czy warto by było zmienić głośnik w subie wzmak mam ori harman czy dało by to dużo lepszy efekt wie ktoś może pzdro- Późno wstaje turbo
po chipie problem znikł pozdrawiam- Audi a4 b6 avant Krzywo
kristof juz auto stoi jak powinny springi z s line na pokładzie teraz felga i po tym rns e- pomocy z śrubą wahacza
Sruba wymątowana razem ze zwrotnicą i na prasę to było jedyne rozwiązanie a z 2 strony wybiłem ją kilka mm a potem uciołem i gwintem wykreciłem i jakoś wyszły w rezultacie mam nowe springi na pokładzie- grzanie lusterek
witam mam podłączone kabelki do lusterek ale mimo to nie grzeją czy ktoś wie dlaczego a gdy podłączam wkłady do prostownikazaczynają normalnie grzać proszę o pomoc- temp zew gdy mokro
Dziekuję bardzo naprawiłem pomogłeś mi z tym zaizolowałem czujnik i jest igła- woda, dziwna sytuacja
Sprawdź skrzynkę bezpieczników mi tam leciała woda i dopływała aż do tyłu a jak nie tam to grodź gdzie aku jest- Zawieszenie A4 b6 problem Nachylenie
A co mają amorki do tego jak auto siedzi jak za nisko to springi do wymiany sprawdż czy spingi na obu osiach mają te same oznaczenia- pomocy z śrubą wahacza
a to chyba ze tak to zwracam honor- pomocy z śrubą wahacza
Palnikiem potopisz gumki i nic z tego nie bedzie- pomocy z śrubą wahacza
dużo zabawy demontaz zwrotnicy ?- pomocy z śrubą wahacza
dzieki nom pomalutku przejade do pracy bo nie mam wyjscia skoro tak zapieczone to nie powinno odleciec ;/ ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- A jakieś rady jak się z tym uporać bez uszkodzenia wahaczy- pomocy z śrubą wahacza
Koledzy ale czy ja moge tak jutro do pracy przejechac ? nie rozpadnie sie ? ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- a palnikiem to szlak trafi górne wahacze a tego nie chce bo mam wszystko jeszcze org - A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)