Treść opublikowana przez daniel01
-
Zatrzaśnięty tylna klapa bagażnika kombi
Witam tak jak w temacie zastrzasneła mi się klapa bagażnika nie potrafię jej otworzyć ani z pilota ani ręcznie za "klamkę"słychać tylko takie niby otwieranie ale dalej nie idzie otworzyć przerabiał ktoś ten temat ? wie ktoś jak jakoś awaryjnie idzie ją otworzyć ? Czy jest ogólnie jakiś knif i czy zamek będzie do wymiany ?. Pozdrawiam
-
Wybita szyba
Witam wszystkich takie szybkie pytanie czy miał ktoś styczność z wybitą szybą od strony pasażera dziś miałem włam do auta i wybili mi szybę zgłosiłem do ubezpieczalni czekam na odzew z warsztatu orientuje się ktoś czy te szyby są od ręki czy trzeba czekać bo nie wiem czy dzwonić po samochód zastępczy
-
Zaslepiony Egr dalej tryb awaryjny
Wtedy wiemy wszystko
-
Zaslepiony Egr dalej tryb awaryjny
Ok to pierw sprawdze tak jak kolego mówisz komputer a potem będe myślał dalej
-
Zaslepiony Egr dalej tryb awaryjny
Ale może to być sam w sobie bład który trzeba tylko skasować czy oznacza to że coś jest padnięte
-
Zaslepiony Egr dalej tryb awaryjny
Witam, ostatnio zaślepiłem Egr można powiedzieć autko chodzi ciut lepiej ale dalej tryb awaryjny wywala co to teraz może być przyczyna
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Czyli to że nie ma mocy to nie jest problem z EGR tylko z turbina ?
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Tak tak w EGR była sadz ale w rurze która wchodziła do EGR było trochę oleju ale z tego co czytałem to jest normalne przy uszkodzonym EGR. A EGR na bank nie był demontowany bo poprzedni właściele samochodu nic przy nim nie robili.. spod pokrywy zaworów nie wali. Może to być korek z wlewu oleju
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Leci ale to leci od samej góry .. A co do tego to EGR był strasznie oblepiony olejem w środku jak go wyciągnąłem
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Nie nie właśnie nie kopci. EGR muszę zatkać dopiero ale jak kolega z forum mierzył mi turbine powiedział że jest w super kondycji tylko nie mógł dobrze wymierzyć bo egr.. także turbinka dmucha fajnie. Ale jak zatkam to zrobię dokładny log może też mi on coś powiedzieć.
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Ale pokrywa zaworów jest czysta a leci z góry po tym plastiku to z czego może walić olej oprócz pokrywy zaworów.
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Mogę prosić o pomoc ? w doborze tej blaszki ?
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Sory że dopiero teraz odświeżam ale dopiero teraz wróciłem z wypadu. Jak to mi silnik pada ? nawet mnie nie straszcie :/ Które z tych blach będzie mi pasować ? Zaślepka EGR zestaw TDI VW AUDI SKODA SEAT FORD VO (3509324288) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zaślepka EGR zestaw TDI VW AUDI SKODA SEAT FORD VO (3509324821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 17. Zestaw zaślepek EGR TDI VW AUDI SKODA SEAT (3478157775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 33 Zaślepka EGR zestaw TDI VW AUDI SKODA (3480704360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Koledzy a co z tym wyciekiem zrobić ? bo już sie pogubiłem ..
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Tylko że ja miesicznie robie około 2,000 km jak nie lepiej
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
I nie będzie cieć ? Bo to mi tak cieknie że raz na 1,5 mce musze olej dolować litr .. A mogę ten wężyk zaslepić i ten egr ?
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Dlaczego ?
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Wyciek mam z tąd gdzie zaznaczone na zdjeciu
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Kolego Tak mi powiedziano ale już wiem że zrobiłem bład Niech ktoś mi powie bo mam wyciek koło klapy gaszącej jak zaślepie to już nie będzie tego wycieku ?
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Dolotowy
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Nie Nie Kris ;D Za klapą gasząca włożyłem blaszke i skręciłem wszystko spowrotem
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Zaślepiłem i auto nie chce zapalić..
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Witam wszedłem w wyszukiwarkę aby dowiedzieć się trochę rzeczy na temat tego EGR bo mam z nim problem przedstawię parę następujących pytań i prosiłbym bardzo mocno o odpowiedź. 1.Mam klape gaszącą czy gdy zaślepię EGR będzie mi się gorzej gasił ? 2.Czy warto zaślepiać EGR ? na allegro znalazłem taki za 450 WAHLER ZAWÓR EGR AUDI A4 B6 A6 C5 GALAXY VW 1.9TDI (3461029366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Kasy nie mam właśnie na nowy lecz jeżeli trzeba to się trza sprężyć. 3.Jeżeli chodzi o zaślepie to czym najlepiej go zaślepić ? 4.Mam audi 2003 rok czy można zrobić tak żeby ten błąd nie wyskakiwał ? 5.Czy przez to że się zaślepi EGR może autko dostać w turbinkę lub w zawory jak piszą ? Proszę o pomoc z góry dziękuje
-
Palące się dwie kontrolki
No musze podepiac a najgorsze i najdrosze w tym co moze byc
-
Palące się dwie kontrolki
Żarówek nie zmieniłem także pewnie czujnik poszedł. Świece to pewnie strasznie duży koszt cały komplet żarowych ?
-
Palące się dwie kontrolki
To mozliwe ze sie cos zalalo