Treść opublikowana przez daniel01
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
A o masterze co myślicie ?
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Tylko jest to znów 20000 +
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Tylko autka nie na mój budżet chce właśnie taka przejściówkę bo za rok lub 2 lata chce kupywać nowego.
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Ja właśnie szukam blaszaka (furgon)
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Właśnie byłem oglądać transita jeżeli chodzi o mechanika bajka, tylko blacha według chłopaków była strasznie picowana i po 2 miesiącach może mi wszystko wyjść.
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Czyli odradzasz absolutnie transita ? Nie stać mnie niestety a słyszałem że te starsze modele są strasznie wylatane Potrzebuje właśnie czegoś większego z paka 3 m :/
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Właśnie mam T4 silnik igła wszystko tylko tak go bierze że szok i przez to właśnie skłaniam się do kupna czegoś innego. Także dzięki za info wiem już że muszę patrzeć na blacharkę ewentualnie przy transicie Czekam na jeszcze jakieś opinie.
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Witam Chciałbym się was doradzić ponieważ chce kupić samochód dostawczy potrzebuje takiego z paka 3.20 m +/-, i tu nasuwa się pytanie jaki model kupić rozważam : - Fiat Ducato - Renault Master - Ford Transit - Citroen Jumper - Peugoet Boxer Chciałbym poznać od was opinie najlepiej osób którzy użytkują któreś z tych samochodów jakich silnik wybrać jak z eksploatacja itd. Pozdrawiam i z góry za pomoc dziękuje.
-
Czyszczenie Środków
Okej w Poniedziałek zadzwonie, a Takie pytanko nie wiesz ile czasu może mu to zająć ?
-
Czyszczenie Środków
Jakiś kontakt ?
-
Czyszczenie Środków
Tylko musi mieć do tego chyba specialny sprzęt i robić to mega dobrze bo mój środek jest w opłakanym stanie
-
Czyszczenie Środków
Pawel88ST nie kojarzysz ile biorą za pranie tapicery ?
-
Czyszczenie Środków
Ile czasu im to zajmuje ? no mogę dać te 400 zł tylko że za ta kwotę muszą to zrobić ideal
-
Czyszczenie Środków
Witam, nie wiem czy w dobrym dziale dodałem, jeżeli zły to proszę o przeniesienie. Chciałbym się zapytać czy ktoś się orientuje gdzie piorą tapicerkę bardzo dobrze na śląsku ponieważ ja mam strasznie ubrudzoną i chciałbym z nią zrobić porządek.
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Ok czyli teraz mogę spokojnie szukać wszystkiego pod czarny soul ?
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Panowie wrzuciłem fotkę pomożecie mi co to mam za wnętrze ?
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Zrobiłem zdjęcie mojego wnętrza tak to wygląda
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
A po numerze Vin nic nie zdziałamy ?
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Profil uzupełniony a środek mam taki zmasakrowany że aż wstyd
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
A jest jakaś strona żeby znaleźć kolor mojej tapicery po moim numerze VIN bo tak samo muszę kupić schowek, podłokietnik itd
-
Piszczenie hamulcy
Jak ktoś jest laik w samochodach da radę samemu wyczyścić te hamulce. Bo ma identyczny problem.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dzięki o takie coś mi właśnie chodziło !! Podziewał
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Czyli po prostu to nie jest gotowy element tylko po prostu wymysł artystyczny z płyty k-g gdzie wrzuca się diody ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Kolego takich w castoramie, praktikerze niekupuj teście kupili i po roku czasu zbiera się w niej pleśń przecieka pomimo 5 tubek silikonu i ogólnie się rozlatuje. Ale słyszałem też od innych osób ale podkreślam słyszałem że też są nie zadowoleni. Ogólnie polecałbym zrobić samoróbkę poprosić gościa jakiegoś budowlańca i zrobić lekkie podmurowanie kratkę z spadkiem lub bez podmurowanie zwykła szyba i fajnie to wygląda i nie ma problemu Kolego a nie wiesz czy są jakieś takie gotowe maty lub masz może zarys mniej więcej jak on to robił ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tak wszystko wiem jak zrobić tylko chodziło mi o ten patent który jest w środku. Czy jest to jakaś mata pod która podłącza się zasilanie czy właśnie tak jak kolego mówisz są to jakieś naklejki a orientujesz się jakie są koszty tych naklejek ? Gdzie to można dostać ?