Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. u mnie bez rewelacji, chory jestem i na antybiotykach jadę jedyne co mi humor może poprawi to odbiór autka od lakiernika:whistling: ---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Euro 2012: Prasa w Rosji: do Polski jedzie grupa rosyjskich chuliganów - Euro - WP.PL ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ---------- Borussia chce zagrać z Wisłą - Ekstraklasa - WP.PL
  2. ja robiłem w swojej B6 FIS-a u tego gościa znalazłem go przez allegro. Podajże Wojtek ma na imię, 300zł z częściami wziął, z reguły jak pytałem to w Krk ok 400zł biorą i wymagają byś manetkę do kompa miał we własnym zakresie. Z Krakowa najłatwiej tam trafić jadąc przez Brzegi i Kokotów. Firma Auto Skan. Elektromechanika, Adres: Zabawa 152, 32-020 Zabawa Tel.: 513-284-805
  3. mnie dziś nie ma, auto odstawiłem do lakiernika, jest nowy zderzak, lotka na klapę i dokładki idą w kolor. Jutro wieczorem odbieram:kox:
  4. co się odwlecze to nie uciecze, w czwartek oglądniemy Na Allegro jest taka Zmieniarka USB SD XCARLINK AUDI VW SEAT SKODA (2387529185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i taka ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW xCarLink (2379083790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ile Krzychu za te felgi:whistling:
  5. RNS-D nie ma czytnika kart pamięci niestety, jest on dopiero w RNS-E. Zmieniarka chyba i do jednego i drugiego jest konieczna bo ten wbudowany czytnik tylko płyty z navi przyjmuje. Jeśli masz 1 DIN to MZ gra nie warta świeczki, dobre radio kupisz już za 500 PLN, chyba że zależy Ci żeby mieć wbudowaną navi. Właśnie na Navi bardzo mi nie zależy bo mam przenośną, tylko bardziej pod względem estetycznym podoba mi się ten RNS i myślałem że ma mp3. Dobry kolega mi pomysł poddał z tym emulatorem:thumbup1: pytanie tylko czy podejdzie do concerta mego
  6. a za ile byś swoje sprzedawał jak coś?
  7. To z mojego B6. Chcę mieć coś co odtworzy mp3 a moduł do RNS-D kosztuje coś koło 800 PLN więc padła decyzja o wymianie. Nie mam pojęcia co może być jeszcze potrzebne do Ciebie, masz kosz 2 DIN? Jakbyś był zainteresowany to można spróbować podpiąć na jakimś spocie do Ciebie i sprawdzić aha czyli to radyjko nie czyta mp3? A to nie jest to samo co ma gniazdo kart pamięci i odtwarza nutę z karty pamięci? Mówisz że bez zmieniarki też mi nie obsłuży cd, do tego bym musiał jeszcze kosz dokupić i panel climatronika bo ten co mam już by nie podszedł
  8. A to jest z Twojego autka czy masz taki luźny do zbycia? Oprócz radia co jeszcze będę potrzebował by je zamontować? No i czy moja kierownica multi będzie współpracować?
  9. ale pogrzałem wczoraj, dopiero wstałem teraz:facepalm: możesz zdjecie na PW wysłać da mi to powód do myślenia ---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- ja tylko jedno pstryknąłem KLIK
  10. z tego co pamiętam jak go wyciągałem kiedyś to był grundig podajże
  11. mi to ala drewno właśnie nie przeszkadza a radyjko CD które mam bardzo ładnie pracuje, nie zacina na naszych pięknych krakowskich drogach:facepalm:, jedynie brakuje mp3 troszkę, no ale po prostu trzeba częściej płytki wypalać
  12. mogło by to ciekawie wyglądać u mnie:eusathink: a na rns-e za bardzo kasiorki nie mam no i jak takie problemy by były jak u Ciebie to szkoda się w koszta pchać
  13. cholerka nie wiem co z tym panelem zrobić PANEL ŚRODKOWY PÓŁKA AUDI A4 B6 KOMPLET EUROPA (2373861976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  14. dobre ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- troszkę go fantazja poniosła
  15. bardzo ładna sztuka, bliźniak mojego na żywo lepiej się prezentuje:decayed:
  16. To nie wiem u mnie ani Firefox ani Chrome nie odpalają w dużym formacie tylko mini 150x100:facepalm:
  17. znalazłem przypadkiem taki mało spotykany tunel środkowy z osprzętem KLIK tylko nie wiem czy mi z dekorami spasuje? za 200zł się chyba opłaci? Mój środek
  18. wkleiłeś miniaturki zdjęć daj link do większego formatu
  19. Dokładnie tak jak dedkam napisał estetyka i funkcjonalność przede wszystkim troszkę pracy i pomysłu a nie wiercenie bez głowy w plastikach kokpitu i zderzaka:jerk: Wlew Gazu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.