Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Dzięki Pany za spota, miejscówka dobra na lato bo jaśniej nieco niż w GK
  2. też zajadę koło 20:wink:
  3. blazej25 dzięki za Foto jednak przymierzałem sobie w miejscu gdzie darkle i dedkam opisali, powiem Wam że nieźle to wygląda i tam też go zamontuje Jak odbiorę wieczorkiem od gaziarza to zrobię foto i podrzucę ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- Przełącznik
  4. Gdzie byłeś na hamowni i jaki koszt? Tam gdzie zakładałem Gaz - Auto Test to prowadzi mój kuzyn, ma tam też hamownie i mi sprawdzał wsio koszt to 100zł ja miałem w cenie montażu LPG pewnie jak by było chętnych kilka osób to by jakąś cenę przygotował specjalną ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- a może TESCO kapelanka przykryty parking na końcu koło myjni?
  5. Właśnie przyjechałem po odbiorze czarnuli od gazownika, po testach na hamowni ubytek to zaledwie 4KM:kox: PB 130KM LPG 126KM przetestowałem go jak wracałem z pewnym Peugniotem 407 i nie widzę różnicy w mocy to widzimy się na spocie jutro?
  6. ja jak się raz sparzę to drugi raz tego błędu nie popełnię Wiec Pablo jakby co dawaj cynka ;-) bo w Playu na abonament taki do 60 zł to chyba się nie opłaci?
  7. Na allegro najtaniej 2250zł Pożyjemy zobaczymy jak ceny pójdą w dół, ale sądzę że nie szybko. Wolałbym wsiąść z komisu od znajomego nawet nieco drożej niż z allegro. Raz kupiłem N96 z allegro i już więcej nie kupie tak telefonu, co tanie to drogie:thumbdown: ---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- co nowe to nowe:wink: ja omniaka II kupowałem ponad 2,5 roku temu za 2 tysie i śmiga do dziś, bateria 3-4 dni trzyma:decayed: ale już bym mógł zmienić
  8. W końcu trzeba kupić jakiegoś smartfona Bawiłem się tym wynalazkiem i jest wielka różnica między SGS2 Mieliśmy jedną sztukę poszła za 2500zł, czekam jak tylko skupią kolejną z salonu i kupuję za duużo taniej załatw też dla mnie z rabatem jakimś
  9. Przytulił bym z chęcią takiego, bo moja Omnia II już przestarzała troszku jest Doktor Witt też jest dobry do 40%
  10. pięknie mruczy:kox:
  11. dużo nie dużo 9-10L zje poza tym jak na razie w porządku wszystko. ja będę na Borkowskiej pewnie więc jakby coś wypaliło to daj cynka na koma można by co chlapnąć
  12. właśnie jestem przed montażem instalacji i zastanawiam się gdzie ten przełącznik zamontować, możecie jakieś fotki zamieścić jak to wygląda w poszczególnych miejscach?
  13. Pytanie czy po 3-4 latach coś nie zacznie korodować na pewno jedna jeździ w Krakowie bo kuzyn taką robił pod koniec marca, zdjęcia mi pokazywał
  14. powitać Ja jutro zawożę swojego na montaż LPG i właśnie zastanawiam się gdzie zamontować wlew, kuzyn co mi będzie zakładał powiedział mi, że zaleca w zderzaku bo schowany pod klapką po pewnym czasie może zacząć korodować rudą a w zderzaku, nawet przy samym spodzie bardzo mi się nie podoba.
  15. powitać a kiedy ten VAG jest?
  16. aloha mnie dziś na spocie niestety nie będzie bo do roboty dziś muszę iść
  17. jak dla mnie to obojętne kiedy będą spoty
  18. 4-latka wezwała pomoc do nieprzytomnej matki. Wybrała 112 - Polska - Fakty w RMF24 - najświeższe wiadomości
  19. Aloszka muszę się pochwalić, że w końcu udało mi się wczoraj uporać z tymi nieszczęsnymi ramionami wycieraczek co nie mogłem ich zdjąć :-)na ramiona i pióra aero, w pracy tokarz zrobił mi ekstra przyrządzik a la ściągacz do ramion, więc jakby ktoś miał podobny problem to służę pomocą
  20. cud, miód i orzeszki
  21. Dobry wieczór Audika kosmos ale poprzednie wersje bardziej mi się podobały:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.