Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta


dedkam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać gdzie macie umiejscowiony przełącznik gazu w aucie? Samego mnie czeka montaż gazu w poniedziałek i zastanawiam się gdzie najlepiej go umieścić, nie chciałbym aby był on bardzo widoczny zaraz koło kierownicy, bo po prostu szkoda psuć estetyki audi :P W zasadzie to nawet nie muszę go bardzo widać, bo i tak zawsze jak jeździłem na gazie to bardziej patrzę na kilometry niż na tą rezerwę. Jak wy to macie rozwiązane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najczęściej w tym małym schowku pod kierownicą po lewej stronie. Ja tak mam i jest ok, nie zakłóca estetyki wnętrza, jest łatwo dostępny i nawet go widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ściance bocznej czy dolnej tego schowka?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dolnym lewym rogu, na takim kątowniczku plastikowym że jest przodem do kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w tej małej wnęce obok zapalniczki w tunelu środkowym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też sobie zrobie tak żeby był w tym schowku po lewej stronie kierownicy :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem przed montażem instalacji i zastanawiam się gdzie ten przełącznik zamontować, możecie jakieś fotki zamieścić jak to wygląda w poszczególnych miejscach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kazałem zamontować w schowku po lewej stronie kierownicy, gazownik tak zrobił, ale mówił ze to troche niefortunne miejsce, gdyż jak będę tam cokolwiek wkładał to może mi się samo przełączyć na benzynę, muszę po prostu uważać. Ale chciałem tak żeby nie rzucało się w oczy więc coś za coś:) niestety nie mam możliwości zrobienia zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blazej25 dzięki za Foto :gicior:

jednak przymierzałem sobie w miejscu gdzie darkle i dedkam opisali, powiem Wam że nieźle to wygląda i tam też go zamontuje :naughty:

Jak odbiorę wieczorkiem od gaziarza to zrobię foto i podrzucę:wink:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Przełącznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem BRC z takim przełącznikiem w poprzednim aucie (toledo 1m 2.3 v5) i pięknie się komponował. Gdyby się dało przełącznik od BRC dać do Staga to tym bardziej bym wsadził w to miejsce jak w audi. (fotka wyżej)

Jest on płaski, mały i czarny więc dziwię się że tak chowacie te przełączniki.... :D wstydzicie się Lpg ? bo ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wstydze się się LPG chodzi o to że nieestetycznie wygląda taki przełącznik na wierzchu - zależy od gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak dedkam napisał estetyka i funkcjonalność przede wszystkim :wink: troszkę pracy i pomysłu a nie wiercenie bez głowy w plastikach kokpitu i zderzaka:jerk:

Wlew Gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tak wlew zrobiony :) Bo przełącznik na kokpicie może bym jeszcze jakoś przebolał, ale już jakby mi dziurę w zderzaku zrobili to bym się chyba na gaz nie zdecydował:) zepsuć takie ładne autko to nie do pomyślenia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wlew mam pod klapką, audicy nie dałbym tak skrzywdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlew identycznie u mnie a przełącznik obok lewarka biegów, tak już kupiłem i jest ok, pod ręką i widać poziom gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda u mnie.

http://s16.postimage.org/rmxyitz5d/image0001.jpg

<br /><br />

hmhm znajome foto...komuś tak montowałem przełącznik właśnie w Audi...tylko nie pamiętam kto to był...........

Jak instalacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...