Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. siatkówka teraz leci Polska : Australia:banan:
  2. pozdrowienia z Golejowa:drinks:
  3. Zamowilem ostatnio 3 sztuki Huawei E3131 bez locka. Za 130 zł mogę Ci sprzedać i fv wystawić. a masz je w domu czy w pracy, wyjeżdżam w poniedziałek rano i pasuje mi dziś lub jutro zaopatrzyć się
  4. Panowie potrzebuje na tydzień pożyczyć albo kupić modem usb do lapka, ma ktoś? Do orange lub bez simlocka
  5. dzień do:bry: wszystkim dzięki Pany za spota Łukasz dzwoniłem do Jarka chłopaki mają podjechać zaraz do mnie:wink: a wczoraj jak wracaliśmy usłyszałem na cb i zwolniłem szukając nr do Ciebie bo stali i suszyli koło salonów
  6. Ja będę miał do sprzedania po tym sezonie, praktycznie idealne 16 z oponkami michelin. Na przyszły rok planuje 17. Takie jak w opisie mojego auta (Patrz sygnatura) A tak poza tym to dzień dobry
  7. powitać szanowne grono zna się ktoś na instalacji domofonów albo ma ktoś znajomego co by go mógł polecić?
  8. bardzo możliwe no i oczywiscie dzis widziany u swojej Pani sie prezentuje na widoku hehehe.
  9. Przynajmniej masz anteny na trasę i na miasto
  10. Minus tych stabo jest taki że jest mało popularne, niewiele opinii na jego temat jest:kwasny: Stabo XM 3003 ASC + Wilson Little Wil opinie użytkowników - Cokupic.pl Tak jak mówi KERCZI lepiej kupić sprawdzony sprzęt a antenka missouri wymiata, pokaże Ci na spocie
  11. A co powiecie na Stabo XM 3003? Radio CB Stabo 3003 AM/FM ASC ANL produkt UNIDEN'a (2498287168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To też bebechy Presidenta właśnie z linii II, nawet na jego licencji i gwarancji. Nad Unidenem też myślałem ale nie chce go bo właśnie jest zabroniony. Jak na nie patrzę to funkcję i wygląd jak PII Cenowo podobnie jak za Używanego presidenta i masz nowe. Poczytaj na co kupić.pl albo coś w tym stylu
  12. Jak chcesz nowe, a podobnie działające jak PII to albo m-tech legend II - działają podajże na licencji presidenta, ewentualnie uniden 520xl ma bebechy od presidenta ale ten jest zabroniony w pl. Miałem nowego Unidena 520xl ale wolałem kupić używanego presidenta II z Asc (automatyczne blokowanie szumów- dobry bajer na miasto) i nie żałuje wyboru. Później kupiłem drugiego:decayed:
  13. Polecam Ci Presidenta Johnny II Asc, mam dwa takie radia w obydwu autkach, rewelacja Do tego Antenka President Missouri lub Sirio AS100 (sirio zmieniłem na missouri 72cm, gdyż jest niższa a zasięg podobny), ewentualnie jak nie chcesz długiej to Presiden Georgia ok 32cm ale stracisz na zasięgu, choć na miasto nie jest zła
  14. Yo:wink: Masz swój temat o B6 w "moja A4" Mam założony od samego początku praktycznie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-alt-czarnula-d4nte-231367/?231367-B6-ALT-Czarnula-by-D4NTE=#post2785120
  15. bardzo możliwe
  16. elita radimm powiedziałbym: well done:wink: a ja po spałem, po pakowałem i do kołchozu trza jechać
  17. dzień dobry:hi: ehh trza do pracy jechać, miłego dnia Wam życzę
  18. to żeś chłopie przepłacił... Jak miałeś lepszy pomysł to trzeba było się nim podzielić na allegro używek nie ma a po szrotach jeździć i liczyć na szczęście że będzie akurat w kolorze szarym z otworem na zamek to strata czasu... ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- jeszcze jakby pękł przy zawiasie to pół biedy a ja teraz go otworzyć nie mogę, dobrze że portfela sobie nie wrzuciłem zaraz przed tym:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.