Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masakra :banghead: nooo i jeszcze jutro to samo, super weekend z chłopcami w sukienkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masakra :banghead:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja idę w kimę bo rano do pracy:facepalm: do jutra:lazy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wiem sobota rodzina itd... moja jeszcze nie wie ze mnie juto wieczór nie ma z pracy jej zadzwonie że nie wracam i czekam na reakcje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Panowie, wróciłem z hali dopiero. Pokopałem co nieco Co do lampek to ja kupowałem na Alledrogo u Gładysza i płaciłem coś koło 46zł/szt Widzę, że podrożały nieco: Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2989193080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nr są dwa lewa/prawa, takie jak na foto: warto kupić bo super dają efekt i równo podświetlają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co Ty Pablo przez wawe wracałeś? :-P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie psina znalazła nowy dom, więc misja odwołana :-) Dziękuję wszystkim za udział w poszukiwaniach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze troszkę i moja będzie tak wyglądać maski też bym nie ruszał, ale resztę modów bym przygarnął
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niezła sztuka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Mnie dzisiaj nie będzie, praca :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie patrzyli czy jest oznakowany, gdyby był to i by się właściciel znalazł :-) ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Taki mecz a ja w robocie siedzę... :-\
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-( Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata . a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Skradziono samochód Tomasza Kuchara - - Rajdy samochodowe Z tego co wiem to były ogłoszenia że znaleziono psa ale nikt się nie zgłosił, poza tym pies który Ci ucieknie ma obroże z numerem a ten takiego czegoś nie posiadał. Ewidentnie się komuś znudził :-( taka to psina.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jest ok roczny Biszkoptowy Labrador do oddania w dobre ręce, oczywiście za darmo. Przybłąkał się w Zielonkach do sklepu kolegi ojca koleżanki. Bardzo ładne psisko, wziąłbym gdybym nie miał już jednego. Jak coś PW.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam grzane z fotochromem, zainteresowany? fotochromu nie mam w opcji więc szkoda kaski na takie, zamówiłem dziś u znajomego w hurtowni po 28zł/szt. ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Oglądał już ktoś?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry:hi:, dziadostwo w tym krk... robić się nie chce tylko wszystko po jak najmniejszej linii oporu... Lenox długo miał ten RNS?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Ma ktoś na sprzedaż grzane wkłady lusterek do B6? Komplet mnie interesuje Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry dzień- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać dzięki Panowie za spota, milo było Was widzieć i nowych poznać :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja w sobotę tam z moja drugą połową się wybiorę, pisze się ktoś? W grupie zorganizowanej taniej. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja poproszę 2 sztuki :-) Dobry dzień Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe :-D Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!