Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Masakra :banghead: nooo i jeszcze jutro to samo, super weekend z chłopcami w sukienkach
  2. Masakra :banghead:
  3. ja idę w kimę bo rano do pracy:facepalm: do jutra:lazy:
  4. ja wiem sobota rodzina itd... moja jeszcze nie wie ze mnie juto wieczór nie ma z pracy jej zadzwonie że nie wracam i czekam na reakcje
  5. Siemka Panowie, wróciłem z hali dopiero. Pokopałem co nieco Co do lampek to ja kupowałem na Alledrogo u Gładysza i płaciłem coś koło 46zł/szt Widzę, że podrożały nieco: Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2989193080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nr są dwa lewa/prawa, takie jak na foto: warto kupić bo super dają efekt i równo podświetlają
  6. Co Ty Pablo przez wawe wracałeś? :-P
  7. Panowie psina znalazła nowy dom, więc misja odwołana :-) Dziękuję wszystkim za udział w poszukiwaniach
  8. jeszcze troszkę i moja będzie tak wyglądać maski też bym nie ruszał, ale resztę modów bym przygarnął
  9. Bry Mnie dzisiaj nie będzie, praca :-(
  10. Pewnie patrzyli czy jest oznakowany, gdyby był to i by się właściciel znalazł :-) ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- Taki mecz a ja w robocie siedzę... :-\
  11. organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-( Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata . a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Skradziono samochód Tomasza Kuchara - - Rajdy samochodowe Z tego co wiem to były ogłoszenia że znaleziono psa ale nikt się nie zgłosił, poza tym pies który Ci ucieknie ma obroże z numerem a ten takiego czegoś nie posiadał. Ewidentnie się komuś znudził :-( taka to psina.
  12. organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(
  13. Panowie jest ok roczny Biszkoptowy Labrador do oddania w dobre ręce, oczywiście za darmo. Przybłąkał się w Zielonkach do sklepu kolegi ojca koleżanki. Bardzo ładne psisko, wziąłbym gdybym nie miał już jednego. Jak coś PW.
  14. ja mam grzane z fotochromem, zainteresowany? fotochromu nie mam w opcji więc szkoda kaski na takie, zamówiłem dziś u znajomego w hurtowni po 28zł/szt. ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ---------- Oglądał już ktoś?
  15. bry:hi:, dziadostwo w tym krk... robić się nie chce tylko wszystko po jak najmniejszej linii oporu... Lenox długo miał ten RNS?
  16. Powitać Ma ktoś na sprzedaż grzane wkłady lusterek do B6? Komplet mnie interesuje Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  17. Powitać dzięki Panowie za spota, milo było Was widzieć i nowych poznać :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  18. Ja w sobotę tam z moja drugą połową się wybiorę, pisze się ktoś? W grupie zorganizowanej taniej. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  19. Ja poproszę 2 sztuki :-) Dobry dzień Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  20. Hehe :-D Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  21. Powitać Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.