Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A cena jaka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żaden problem ja zamek u Wojtka wymieniłem i w końcu jest tak jak powinno Boseron pytałeś w ASO o te spryski dla mnie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wieczorową porą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjadę dzisiaj po pracy:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry:hi: A tam, wyglądają prawie tak samo. Moja żona nie zauważyła różnicy Poka poka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Ostatnimi czasy doszły nowe lampy po regeneracji od kolegi Gwerty, miałem standardowe chromowane H7, a obecnie są w czarnym macie ksenonowe z soczewkami od B8:naughty: przed wymianą: po wymianie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kupię nowe ksenony zamiast kasy wydanej na nowe 2 tytuły więc Boseron Ci swoje sprzeda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe dokładnie na drugi raz pojedziemy jednym autem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko uważaj by Ci po zimie nie zszedł ten chrom Na a3 Clubie dużo osób miało in pro lusterka i je polecali Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Dzięki za info, trzeba się z tematem przespać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kwestia uzgodnienia z nim indywidualnie, mi przysłał swoje przerobione a ja mu odsyłam swoje. W czwartek będę to obadasz jaką robotę robi Pasuje iść spać. Boseron dzięki za gierkę no i odwiedziny ---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- Pablo Ty piracie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zastanawiam się nad tą aukcją co o niej myślicie? CHROM obudowy lusterka Audi A3 A4 A6 S3 S4 S6 5142 (3057941217) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Warte tych 300zł?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać po pracowitym weekendzie:hi: Boseron w gałe dzisiaj grasz? Po meczu możemy na jakiegoś browara iść
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie tak mam i jak otworzysz auto wejdziesz do środka i nie wlozysz kluczyk w stacyjke to się zamknie sam. Mechanik mi mówił że ten zamek jest nie rozbieralny i polecił zakup jakiejś używki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry:hi: nex gratuluję samozaparcia Ja bym to pewnie zlecił firmie która się w tym specjalizuje A tak na marginesie nikt nie ma do załatwienia zamka do drzwi od str kierowcy? :confused:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem właśnie u mojego mechanika i po sprawdzeniu powiedział mi ze to czujnik jest uwalony w zamku, a ze to ponoć nie rozbieralne to muszę zamek skołować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podjadę do Ciebie na dniach to obadasz na żywo co i jak;). Minus jaki zauważyłem teraz pod pracą to to że coś mi one parują ale zdecydowanie mocniej świecą w porównaniu do poprzednich ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Poza tym potrzebuje zamek do drzwi od str kierowcy bo mi czujnik w nim szwankuje nie pokazując otwierania drzwi (Łukasz min. dlatego mi podświetlenie w drzwiach ostatnio nie świeciło) oprócz tego auto zamyka się samo :banghead:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać właśnie przyjechałem po montażu lampek i nawet nie źle to wygląda teraz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przynajmniej tanio skóry nie sprzedaliście
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dajcie znać jak Wam w kopanego poszło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja robię i nie będzie mnie:kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szok cenowy - NEO24.PL dobra cena:shock3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- co Ci robił Regenerował lampy, wymienił soczewki na te z B8 i wymalował w czarny mat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Przyszły mi właśnie nowe zabaweczki :-) Powiem Wam, że Grzesiek niezłą robotę robi. Jutro może uda mi się je założyć