Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota pany:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
24 pkt Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wezmę Ci go na spota dzisiaj Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać W końcu jakaś pogoda Ja juz od wczoraj na letnich jeżdżę , w końcu po zimie odkurzone i umyte Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SwiftKey i wszystko jasne jechałem autem i nie zwróciłem uwagi Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedź do sklepu firmy Dipol na ul. Ciepłowniczej (koło EC Łęg) i podaj lokalizację do której potrzebujesz antenę. Dobiorą antenę nawet jakbyś w piwnicy ją chciał zainstalować. Potwierdzam ja u nich brałem i dobranoc mi dobrą antenę Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać ROBERT Sto lat. Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać w ten senny poranek PABLO najlepszego! Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To już sytuacja podbramkowa Pasuje iść na ten kurs co Ramzes pisał Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lipa straszna ile już masz w sumie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry:hi: Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie przyjechałem po sensie i powiem Wam że warto oglądnąć. Niesamowita historia i aż strach pomyśleć że Ci ludzie dalej pracują po takiej aferze w prokuraturze Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Turniej zacząć czas Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowie Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:shock3:nie mogę sobie wyobrazić jak on tam wjechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać ekipę thx za wczorajszego spocika frekwencja Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień ale najebało śniegu Wysłane z mojego GT-I9300 ---------- Post dopisany at 06:28 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ---------- W ten piątek mam wolne jakby coś :green: Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale meczyk 2:2:whistling: fakt faktem spalony jak .uj:grin: ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- mogles wsadzic osram cool blue hyper, ja mam takie, sa jeszcze mocniejsze tylko ze nie maja homologacji a lampy Ci nie żółkną od nich? Strasznie się france grzały mi w starym aucie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać święta i po świętach, dobrze że dziś jeszcze mam wolne:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry mam już dość tego śniegu... :banghead: Wysłane z mojego GT-I9300- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Zdrowych i Wesołych Świąt Co do ledów u Karola widziałem na żywo w BT. Wtedy tylko środek miał założony ale efekt miażdży konstrukcje Wysłane z mojego GT-I9300- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Blenda fajna w tej czerwieni ale kuleczka w chromie lepiej by wyglądały Wysłane z mojego GT-I9300 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!