Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać z rana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać dzięki za wczorajszego spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać szanowne grono
-
[B5 AJM] OGrowóz
Bardzo ładny felunek, graty zakupu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać oj działo się działo wczoraj pod Carrefourem po meczu zajechaliśmy z Boseronem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień Pancie mogę prosić o sprawdzenie nr vin do vw polo z 2003r? WVWZZZ9NZ3D177061 Będę wdzięczny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odpisałbyś na sms Jechałem samochodem a później sobie zapomniałem Myślę nad tym cały czas- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Pochwal się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema Panie co u Ciebie? obecnie leże, choroba mnie dopadła a tak poza tym, to budowa domu, budowa domu, budowa domu i jak jest tylko chwila jadę na ambonke siema norbi Zdrowia życzę, jak już wyzdrowiejesz wpadnij na bajerke do Nas- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień coś chłodno dziś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie chciało mi się z tym bawić i zrobiłem format. Raczej poza partycją c: nie powinno być tego syfu?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdy wchodził w tryb awaryjny momentalnie uruchamiał się ponownie do normalnego trybu windows- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Nie przyzwyczajaj się, weź się za robotę Kończę przywracać kompa po tym je..nym wirusie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Michaił, Pablo dzięki za mini spota po Kauflandem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to małe nieporozumienie z tą niedzielę Wam wyszło Jakby co to we wtorek się pisze na spocik bo nie widziałem Was już wieki ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pogoda ludziom nie spasowała może- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sie pracuje a nie zwiedza- [B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)
Instrukcja jest na forum ;-) Powodzenia w modzeniu bo egzemplarz niczego sobie ---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ---------- Nawet się nie zastanawiaj bo te silniki bardzo dobrze przyjmują gaz tylko dobrego gazownika odwiedź- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprężyny mam zamówione a amorki 1bv leżą jak chcesz to bierz. może uda mi się podjechać na spota w niedziele to bym Ci przywiózł Zakładasz 1BV? Masz wahacze do tego? Jest jakaś różnica między wahaczami od 1BA do 1be a 1bv? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!