Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień do- byle do 15...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pwitać dzięki za wczorajszego grilla było wesoło i smacznie:wink: Jak coś to dzwoń- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
3. D4NTE zjawie się koło 17 (co przywieźć na grilla?)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry dzień Dzięki za spota, było sympatycznie ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam u rodziców jakąś to przywiozę bo będę dziś u nich- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem Cię na rogu tisznera i zakopiańskiej po 23 Wracaliśmy po gierce z Boseronem, szkoda że nie zadzwoniłeś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj nie przesadzaj- Instalacja do B6 2.0 130KM
Mam osobiście taką instalację w swojej B6 i jestem bardzo zadowolony, nie odczuwam że mam w samochodzie gaz. Jeżdżę ponad rok jestem po 2 przeglądach gwarancyjnych i jak na razie żadnych kosmicznych wydatków. Wlew mam również zamontowany przy wlewie paliwa (szkoda szpecić autko zbędnymi koreczkami). U mnie jak dotychczas same plusy a ceny gazu coraz niższe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać towarzycho- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać dzięki za spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka- [Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nareszcie Ja wróciłem właśnie z rowerku i smoli mnie na browara Boseron?- [Małopolska] Widziany, widziana
To Byłem ja ale nie widziałem Cię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam jasne wnętrze a edekzkk zakupił czarne:-( ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- To wnioskuje że autko jednak zostaje w domku? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!