Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Ja też myślałem na początku że to spodszybia gdzieś w okolicach filtra powietrza, gdyż lało mi się na schowek tak jak masz silniczek od nawiewu i był on cały mokry a lało się tak jak pisałem wyżej przez zapchany odpływ klimy Gdy się woda zebrała, podczas skrętu po prostu przelewała się na ten silniczek i kapało z niego po schowku a z tamtąd prosto na dywanik. Bardzo dużo czasu zajęło mi zlokalizowanie tej pierdoły Wysłane z mojego GT-I9300 Bez problemu się dostane do tego wężyka? czy jakieś niespodzianki na mnie czyhają Musisz sobie schowek ściągnąć i listwy trzymające tapicerkę koło progu. Następnie możesz próbować odchylać dywan zobacz sobie przy okazji na ten silniczek od nawiewów jest w prawym rogu za schowkiem taki okrągły, jak jest mokry to wyciągnij sobie go i wysusz jak wyciągniesz tą rurkę to sprawdź dmuchając w nią powietrzem w obydwóch kierunkach. Wysłane z mojego GT-I9300
  2. Najwidoczniej coś nie doczytałem Karol rowery stoją i się kurzą czy działacie coś z Zuzą? Wczoraj znalazłem ciekawe bagażniki na rowerki na tylną klapę i stosunkowo nie drogie. Sklep jest na Kapelance http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3187229099 Warto kupić taki alkomat? Wysłane z mojego GT-I9300
  3. Bry miłego dnia Panowie Ja też myślałem na początku że to spodszybia gdzieś w okolicach filtra powietrza, gdyż lało mi się na schowek tak jak masz silniczek od nawiewu i był on cały mokry a lało się tak jak pisałem wyżej przez zapchany odpływ klimy Gdy się woda zebrała, podczas skrętu po prostu przelewała się na ten silniczek i kapało z niego po schowku a z tamtąd prosto na dywanik. Bardzo dużo czasu zajęło mi zlokalizowanie tej pierdoły Wysłane z mojego GT-I9300
  4. Ja miałem tak u Siebie i kapalo mi wtedy gdy klimę miałem włączoną. Jak miałem wyłączoną to nie kapalo co się później okazało przytkała się rureczka odpływu znajdująca się przy tunelu środkowym od str pasażera pod wykladziną. Ma kształt litery s i jest węższa po środku. Wysłane z mojego GT-I9300
  5. Dzięki za odpowiedź bo słyszałem takie głosy, że nadkole będzie trzeba rezać pod nie a zawias jaki jest u Ciebie?
  6. Furka super się prezentuje powiedz mi koła co masz 8,5J ET 29 weszły bez problemu czy coś trzeba było przerabiać? Pytam bo sam zakupiłem od A5 R17 8,5J ET 29 tyle że oddałem je do regeneracji i malowania a nie zakładałem ich ponieważ opon jeszcze nie mam.
  7. Jeb.ne nieroby, coraz gorzej się dzieje szybę stracił? Wysłane z mojego GT-I9300
  8. Powitać Wysłane z mojego GT-I9300
  9. Wysłane z mojego GT-I9300
  10. Bry Wysłane z mojego GT-I9300
  11. Dobry dzień Wysłane z mojego GT-I9300
  12. Powitać Czyżby przesiadka na S4? W końcu dzisiaj pojeździliśmy z moją na rowerkach:-) prawie 40 km zrobione, a jutro pewnie z łóżka nie zejde Wysłane z mojego GT-I9300
  13. Dobry dzień Wysłane z mojego GT-I9300
  14. Powitać Był weekend i po weekendzie... Wysłane z mojego GT-I9300
  15. Kur.a masakra:facepalm: Tobie się nic nie stało? Autko się naprawi, zdrowie ważniejsze...
  16. Powitać MOHITO zrob grilla jak maBoseron
  17. Dzięki za spota Panowie Wysłane z mojego GT-I9300
  18. Ok, dzięki raz jeszcze. Dwie takie szt są po obu stronach? Wysłane z mojego GT-I9300
  19. Hehe trochę późno a świateł w nim jeszcze nie mam Wysłane z mojego GT-I9300 ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Dziękuję musze sobie kupić w aso bo podobno zamienników nie ma a będę robił hamulce to się przy okazji wymieni Wysłane z mojego GT-I9300
  20. Ja się pojawię Wysłane z mojego GT-I9300
  21. Powitać byle do 18 i weekend Wysłane z mojego GT-I9300
  22. Co ta Barca wyprawia Wysłane z mojego GT-I9300
  23. Będziemy myśleć jak je odbiore pod koniec czerwca Jeszcze trzeba by pierścionki centrujące zapodać do nich. Piasta w A5 jaki ma otwór? W b6 ma 57.1? Wysłane z mojego GT-I9300
  24. Ano treściwe były wczorajsze zakupy 2 rowery i fele :-) , wpadły mi w ręce za grosze 17 s-line z A5 tylko nie wiem czy aby nie za szerokie do mojej b6 8,5J i ET 29? W każdym bądź razie zostawiłem je do renowacji u pana Czaji w Wieliczce, pójdą w kolor grafitowy. Wysłane z mojego GT-I9300
  25. Powitać Zakupy rowerów się udały mi wyszedł rabat prawie 680 zł :shock: I co najważniejsze mojej się kolor podoba Lennox dzięki za fachową pomoc, Kerczi za towarzystwo, a Boseron za przywiezienie mnie na promocję transport zakupów do domku no i za zaproszenie na meczyk było sympatycznie Cos mnie dzisiaj głowa boli a gdzie tu do 18... Wysłane z mojego GT-I9300

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.