Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Dokładnie Wysłane z mojego GT-I9300 ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- Kwestia gustu Wysłane z mojego GT-I9300 ---------- Post dopisany 22-06-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 19:58 ---------- Mały upgrade w temacie, nowy nabytek to felunek z A5 s-line 8,5J et29 r18 w graficie Jak na razie oponki 225/35/18 Do tego doszła galeczka s-line lecz pójdzie do obszycia niebawem Fotki robione na szybkości telefonem więc przepraszam za jakość, komentarze mile widziane
  2. Ja niestety jutro pracuje i nie dam rady się zjawić na spocie/grillu ale za tydzień będę na 100%. Dorwałem właśnie ori dekielki do felunku i jest już komplecik Fanta daj cyne na pw za ile ta Twoja zawiecha
  3. Ja też tak myślałem do wczoraj
  4. sprężyny mam zamówione a amorki 1bv leżą jak chcesz to bierz. może uda mi się podjechać na spota w niedziele to bym Ci przywiózł Muszę się zastanowić
  5. Fanta a Ty już sprzedałeś to swoje zawieszenie?
  6. Na razie zostawiam 1BA, zobaczymy jak będzie się spisywało z tymi kołami. Znowu nie taka koza...
  7. Komu się nie chce jechać do Biskupic warto odwiedzić chłopaków z huty, mają miejscówkę na terenie dawnej giełdy samochodowej pod hutą Sędzimira przed zajezdnią autobusów. Pracują od poniedziałku do piątku od 10 do 17. W Sobotę do 15. Dla a4 klubu dobre rabaty. Jak coś powołać się na mnie Sebastian z czarnej A4 B6 teraz już z srebrnej B8 Telefony: 788-555-553 Zbyszek lub 606-870-264 Krzysiek Mapka dojazdu https://www.google.pl/maps/dir//50.077323,20.0646008/@50.0677184,20.0635313,1175a,20y,41.32t/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0?hl=pl
  8. Zobaczę jeszcze czy aby nie założę 235/35/18 bo straszny jest na nich naciąg zrobiony i ranty są całe na wierzchu RADEK przypomniało mi się że Ci namiary obiecałem na tych chłopaków od opon po hutą sędzimira Oni są codziennie od 9 do 17 Telefon 788-555-553 lub 606-870-264
  9. Sie rozpisał ekipa
  10. Siema Boseron to u Ciebie koło domu ​Krwawe porachunki w Krakowie. Zginął 23-latek ugodzony maczetą - RMF24 - Polska - Fakty w RMF24 - najświeĹźsze wiadomości
  11. Dzisiaj na Tischnera ok godziny 17 w kierunku obwodnicy czarny sedan b7 s-line na rameczkach klubowych. Pozdrowienia dla kierownika
  12. Popwitać Spoczko Pablo nie zamawiaj mi tej folii do SP, zamówiłem już na alledrogo idę do pracy dzisiaj Na razie...
  13. Powitać zapomniałem sobie już o nim będę dzwonił do Ciebie jak będę w pobliżu
  14. z wieczora, piwko już otwarte czekam teraz na naszych kopaczy
  15. Tak z innej beczki, kto czuje się na siłach i chciałby zagrać dzisiaj w piłkę na orliku pod gołym niebem na os. Kalinowe o 21:30-23:30? Składka po 10zł. Jak coś to pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.