Treść opublikowana przez D4NTE
-
A4 B6 1.8 T Q AVJ Instlacja gazowa
Powiem wam że mój 2.0 Alt pali podobnie jak wasze 1.8 po mieście ok. 13 litrów teraz w zimie. W lecie 11- 12. Mam instalacje BRC sequent, przejechane mam jak na razie na niej ponad 12 tys km. Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9300
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy cali?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja niestety w pracy siedzę bo też bym przyjechał do Was pośmigać Inny razem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masakra jest:facepalm: właśnie przyjechałem z pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Zdolniacha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wcale się nie dziwie wieczorna gierka by Ci pomogła wypocić co nieco ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- Ozi lampa poprawiona na zlocie, jest malina
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możesz po zmianie pozwiedzać Krakowskie rowy:wink: To jak tam sytuacja w kraku ma się aktualnie? Jak się zapowiada za tydzień? Na tvn pokazywali że w przyszły weekend powyżej 10 stopni już ma być- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my też- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać z BT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat Jarko Kto się dziś melduje na spocie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to był żarcik oczywiście moją dziewczynę namawiam na tą Z-kę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
19 szt pewnie z tira spadły- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajnie że przyjechaliście Jak wracaliśmy z Boseronem to tym razem żeśmy nie poszaleli bo ulice w opłakanym stanie a osiedle zasypane w 3 d*py:kwasny:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ku..a dawno nie sypało- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mało to mu dzikich kotów biega pod blokami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u Ciebie dodatkowo teraz biegają dziki przynajmniej mam co jeść, a Ty musisz stać w kolejce w biedronce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W końcu po pracy... W czwartek postaram sie w GK zjawić a w piątek koło 10-11 wyjeżdżam do BT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wszystkim - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!