Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. może się w czwartek podzieli jak mu co zostanie
  2. a KAROL aaa...no to najlepszego!
  3. Bry Co Was tak na śpiewanie z rana wzięło?
  4. Bry Ja mam 4300k i są o wiele lepsze niż 6000k. Na Tych drugich jeździłem prawie 4 lata. Może 4300k nie mają takiego efektu niebieskiego światła ale zdecydowanie lepiej drogę po deszczu oswietlaja:rolleyes:
  5. Jeszcze przyjdzie czas na sen
  6. Powitać miłego dnia
  7. Dziękuję wszystkim za spota miło było Was widzieć
  8. Jesteś dzisiaj? Pasuje się pokazać jak wolne mam
  9. Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy?? Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp. Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się. Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-) Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami?? Same lampy, jeszcze musisz kupić do tego palniki i przetwornice To śmieszna kwota. Przecież same biksenony w bdb stanie bez przetwornic i żarników można sprzedać na alledrogo za około 500zł. W tych za 700 zł GWERTY pakuje nowe soczewki z B6 czy z B8?? 350zł+KW z Twoimi lampami a 700 + KW jego lampy W tych od Gwerty masz nowe soczewki od B8 i ogólnie jest odnowiona a te z allegro są stare z demontażu. Tu masz cały wątek, możesz sobie zobaczyć http://a4-klub.pl/showthread.php?t=241156
  10. Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy?? 350zł+KW z Twoimi lampami a 700 + KW jego lampy Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp. Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się. Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-) Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami?? Same lampy, jeszcze musisz kupić do tego palniki i przetwornice
  11. Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy?? 350zł+KW z Twoimi lampami a 700 + KW jego lampy Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp. Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się. Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-)
  12. oryginalne bi oryginalne czyli czarny mat z elementami chromu wokół soczewki? Właśnie do tych mi najbliżej. Gwerty mi ma zrobić na przyszły tydzeń
  13. kolego kwestia gustu wg mnie chromy wokół soczewek będziesz kupował alu na ten sezon? Panowie mam naklejki... jutro na spocie do odbioru:whistling: zobacz teraz, co do alu zależy czy trafię na coś w dobrej cenie. będę jutro to naklejki wezmę
  14. bry panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.
  15. Siemka:hi: a ja zaraz do pracy chcesz to Ci załatwię z hurtowni po dobrych cenach, mój dobry kolega tam robi FOTA Wczoraj przerysował mnie pod blokiem prawdopodobnie czarny passat cc (zderzak do malowania), kombinuje nagrania z monitoringu osiedla ale nie wiem co z tego wyjdzie
  16. Cześć wszystkim z wieczora
  17. Dante, bez żadnych przeróbek, rezystorów itp śmigają? Taki lecz ja nie mam canbusa, jedynie przeróbek u mnie wymagało z jednej strony w gnieźnie zmiana biegunów (+/-) oraz rozwiercanie i wymiana śrub mocujących, gdyż stare śruby stawiały opór Ja też mam B6 więc podejrzewam że tak jak u cb będzie. Wyjmowałeś całą tą listwę do rozwiercenia starych śrub? Odpinałem zamek z klapy i wyciągałem tą listwe. Trochę zabawy z tym było :mad: ale efekt końcowy wszystko wynagrodził
  18. Dante, bez żadnych przeróbek, rezystorów itp śmigają? Taki lecz ja nie mam canbusa, jedynie przeróbek u mnie wymagało z jednej strony w gnieźnie zmiana biegów (+/-) oraz rozwiercanie i wymiana śrub mocujących, gdyż stare śruby stawiały opór ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Czy ja wiem, na pewno słabiej świecą niż te co boseron miał w poprzedniej b7, a kupował z allegro. Tyle że to nie były oryginalne audi.
  19. Super to wygląda teraz, powiedz mi jakie koszta przeróbki lamp i czas oczekiwania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.