Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzieś był jak Cię nie było Nie ładnie tak nic się nie odzywać Totalny brak czasu przez ostatni tydzień miałem i to przez to, ale remoncik już praktycznie skończony, wiec obiecuje poprawę ;-) co tam słychać kamraci? :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wieczorową porą po kilku dniach nieobecności Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie doleciał Ty, sprawdzałem, nie wiem jak to możliwe ale nie mam do Ciebie numeru Ja też nie dostałem sms-a :-( :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałbym, jak wolne dostane to pojadę ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aloha wolne i po wolnym...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też się jutro zjawie koło 2o: oo ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz fajne fele znalazłem przypadkiem Audi RS4 RS6 A3 A4 A6 A8 S-line ET 43 ORYGINALNE ! (2874804406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych i Wesołych Świąt- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmmm w moim odczuciu to remis w tej walce był by sukcesem Adamka Czyli nie mam co żałować, że nie oglądałem? Czy warto powtórkę zobaczyć? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest kox :-) powitać z rana Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałeś napisać "Trza nieraz popracować a dziś porządki przedświąteczne robiłem " ?? czepiasz się szczegółów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzieś był jak Cię nie było Trza nie raz po pracować a dziś porządki przed świąteczne robiłem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać szanowne grono- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda ze nie mogłem się dziś zjawić ale w robocie dziś jestem :-/ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać z wieczora Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- System operacyjny Android
Za złotówkę to nawet bym się nie zastanawiał i brał bym S3, kupiłem ostatnio i nie żałuję rewelacyjny telefon :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masakra :slina:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać dzięki za spota było jak zwykle sympatycznie:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Pany, dajcie chłopakowi spokój, ma randkę to niech idzie, niech działa póki młody:grin: ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- ja nie myję bo pluta za oknem i zaraz go pochlapie, Fanta teraz pryska swojego bo gadałem z nim przed chwilą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aloha- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyłączam się do życzeń. Sto lat :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze tylko tam nasrać !!! MAASAAKRAA :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!