Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Gdzieś był jak Cię nie było Nie ładnie tak nic się nie odzywać Totalny brak czasu przez ostatni tydzień miałem i to przez to, ale remoncik już praktycznie skończony, wiec obiecuje poprawę ;-) co tam słychać kamraci? :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. Powitać wieczorową porą po kilku dniach nieobecności Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  3. Nie doleciał Ty, sprawdzałem, nie wiem jak to możliwe ale nie mam do Ciebie numeru Ja też nie dostałem sms-a :-( :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  4. Chciałbym, jak wolne dostane to pojadę ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. aloha wolne i po wolnym...
  6. Ja też się jutro zjawie koło 2o: oo ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  7. Łukasz fajne fele znalazłem przypadkiem Audi RS4 RS6 A3 A4 A6 A8 S-line ET 43 ORYGINALNE ! (2874804406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. Zdrowych i Wesołych Świąt
  9. hmmmm w moim odczuciu to remis w tej walce był by sukcesem Adamka Czyli nie mam co żałować, że nie oglądałem? Czy warto powtórkę zobaczyć? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  10. Jest kox :-) powitać z rana Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. Chciałeś napisać "Trza nieraz popracować a dziś porządki przedświąteczne robiłem " ?? czepiasz się szczegółów
  12. Gdzieś był jak Cię nie było Trza nie raz po pracować a dziś porządki przed świąteczne robiłem
  13. powitać szanowne grono
  14. Szkoda ze nie mogłem się dziś zjawić ale w robocie dziś jestem :-/ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  15. Powitać z wieczora Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  16. Za złotówkę to nawet bym się nie zastanawiał i brał bym S3, kupiłem ostatnio i nie żałuję rewelacyjny telefon :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  17. powitać dzięki za spota było jak zwykle sympatycznie:wink:
  18. bry Pany, dajcie chłopakowi spokój, ma randkę to niech idzie, niech działa póki młody:grin: ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- ja nie myję bo pluta za oknem i zaraz go pochlapie, Fanta teraz pryska swojego bo gadałem z nim przed chwilą
  19. Przyłączam się do życzeń. Sto lat :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  20. Jeszcze tylko tam nasrać !!! MAASAAKRAA :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.