Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Dobry dzień :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. jakość nagrania ekstra, myślę że za ta kasę warta zakupu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  3. Dokladnie;-) było dobrze i trzeba to będzie powtórzyć jeszcze. Co najważniejsze bez żadnych strat na mieszkaniu. A kolega Balon nawet grzeczny był :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  4. Powitać w ta pięknie skacowaną niedzielę :-) hehe fifa nas z Transitem rano troszkę wciągła:-P. Dzięki Panowie za imprezę w doborowym towarzystwie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. Powinienem być, wyślij mi namiary na koma bo dopiero eska zauwazylem:) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- Fotki super i nawet poziom się zgadza :-) ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  6. bry Panowie, dzięki za spocika
  7. Dobry dzień :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  8. powitać z wieczorka, ja w końcu po pracy i weekend do środy mam
  9. ja niestety ani na spota nie zawitam, ani na fifę do roboty idę
  10. dzień widzę że aku i aku:decayed: ja miałem w starym opelku centre plus i 4 lata chodził bez problemu
  11. dzieki za spota:wink:
  12. Bry z wieczorka:-) Barca dostaje z Celtikiem 0:1 :-) Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- I już 0:2 :-) Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2
  13. pewnie do pracy jechałem ---------- Post dopisany 06-11-2012 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 15:47 ---------- Dziś ok 16 na ul. Kobierzyńskiej szary avant b7 SRC.... na czarnych ramkach klubowych.
  14. :decayed:e tam praca, święta i znowu praca, dopiero dziś mam jakieś wolne co tam słychać?
  15. Tacy idioci to tylko tam:facepalm:
  16. powitać, widzę że się Panowie pobawili
  17. Dobry dzień Ładna sztuka:slina: widziałem kolegę kilka razy na mieście
  18. Powitać towarzycho z wieczorka. Meczyk pewnie odwolają a ludzie marzną Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2
  19. ja w tym tygodniu kupiłem PENTAGRAM TAB 7.0 P5331 SKLEP NEO24.PL TAB7.0P5331 NAJLEPSZA CENA super sprzęcik no i o wiele tańszy:wink:
  20. dobrze że wychodzi 8-ka bo 7 spadnie z ceny dobry dzień
  21. Przed chwilką satikrk na Borkowskiej. Mrugnąłeś mi światłami, a miałem tel w ręku i już nie zdążyłem odp:decayed: Pozdrowienia dla Ciebie:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.