Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakość nagrania ekstra, myślę że za ta kasę warta zakupu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokladnie;-) było dobrze i trzeba to będzie powtórzyć jeszcze. Co najważniejsze bez żadnych strat na mieszkaniu. A kolega Balon nawet grzeczny był :-P Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać w ta pięknie skacowaną niedzielę :-) hehe fifa nas z Transitem rano troszkę wciągła:-P. Dzięki Panowie za imprezę w doborowym towarzystwie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powinienem być, wyślij mi namiary na koma bo dopiero eska zauwazylem:) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- Fotki super i nawet poziom się zgadza :-) ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Panowie, dzięki za spocika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień :-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać z wieczorka, ja w końcu po pracy i weekend do środy mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja niestety ani na spota nie zawitam, ani na fifę do roboty idę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień widzę że aku i aku:decayed: ja miałem w starym opelku centre plus i 4 lata chodził bez problemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry z wieczorka:-) Barca dostaje z Celtikiem 0:1 :-) Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- I już 0:2 :-) Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2- [Małopolska] Widziany, widziana
pewnie do pracy jechałem ---------- Post dopisany 06-11-2012 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 15:47 ---------- Dziś ok 16 na ul. Kobierzyńskiej szary avant b7 SRC.... na czarnych ramkach klubowych.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:e tam praca, święta i znowu praca, dopiero dziś mam jakieś wolne co tam słychać?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ekipa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tacy idioci to tylko tam:facepalm:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać, widzę że się Panowie pobawili- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry dzień Ładna sztuka:slina: widziałem kolegę kilka razy na mieście- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać towarzycho z wieczorka. Meczyk pewnie odwolają a ludzie marzną Wysyłane z mojego Pentagram TAB70 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w tym tygodniu kupiłem PENTAGRAM TAB 7.0 P5331 SKLEP NEO24.PL TAB7.0P5331 NAJLEPSZA CENA super sprzęcik no i o wiele tańszy:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze że wychodzi 8-ka bo 7 spadnie z ceny dobry dzień- [Małopolska] Widziany, widziana
Przed chwilką satikrk na Borkowskiej. Mrugnąłeś mi światłami, a miałem tel w ręku i już nie zdążyłem odp:decayed: Pozdrowienia dla Ciebie:wink: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!