Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. no to masz 2 wyjścia poprosić kogoś o pomoc lub przewieść na dachu gąbka na dach pasy i przewozisz myślę , że nie ma sensu dawać gąbki Wysłane z mojego SM-G935F
  2. Wysłane z mojego SM-G935F
  3. D4NTE odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Pięknie się świeci super autko ☺️ Wysłane z mojego SM-G935F
  4. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. Kto dziś będzie w GK?
  6. Powitać z rana Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. Powitać z rana 3.0 tfsi? [emoji1] Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Chciałem spróbować czegoś innego rozważam jeszcze jabłko kupić Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  9. Nic nie pamiętam z soboty
  10. Ja wczoraj odebrałem swojego P9 i tak jak mówił Fantomas coś się nie mogę do niego przestawić po kilku latach użytkowania Samsungow Galaxy S. dziwny interface jest Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  11. Trzeba już było zderzak s-line kupić... W tej kasie już byś kupiła [emoji6] np coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-8k0-s-line-b8-zderzak-przedni-przod-i5824674593.html#thumb/3
  12. Fanta wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Dzięki za spota
  13. Przyjedź najpierw na spota. Daj się poznać, itp. A nie oczekuj że od razu po zalogowaniu na forum, ktoś Ci będzie pomagał. Nie od tego jest to forum i spoty. Spokojnie. Na spocie bywało że rezaliśmy rzeczy które się fizjonomom nie śniły... No popatrz... Napisałeś tego posta i cisza. Ale jak ja napisałem kiedyś dokładnie to samo komuś innemu, to wojna kilka dni trwała... f*ck MUSLIM Mario wakacje są... [emoji12] [emoji6]
  14. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyglądają mi na Avanta Avant - dzwonilem do sprzedającego, a duza jest roznica miedzy roletami avant i sedanem? bo do sedana bardzo ciezko mi znalezc jakiekolwiek wogole. Nie daloby rady zamocowac z avanta do sedana? Niestety nie założysz z avanta do sedana, jest inny kształt siateczki. Bo boczek jest taki sam
  15. Pięknie warczy będzie trzeba obadać na żywo
  16. Powitać Ścięta z dołu zdecydowanie lepiej wygląda Nie wiem czy Ci multi zadziała z B8 bezpieczniej było by poszukać kiery z audi tt s3 taką z chromem Napisz do siemiana on może mieć coś na 'magazynie' [emoji6]
  17. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wyglądają mi na Avanta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.