Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. Mistrzostwo świata ...a ja myślałem że mam ładne skóry...
  2. Piękne te fotele :slina:
  3. No no... :-) pytam bo widziałem, że jeździ cabrio do pracy Co się stało?Autogaz podnieśli o 5 groszy i Cuber się [emoji35] Ja w związku z tym przesiadlem się na rower [emoji12]
  4. karne to loteria...najważniejsze. że nie przeszli obok meczu a pokazali na turnieju że grać potrafią
  5. Zostaw sobie auto pod politechniką przy ul Jana Pawła II (za free) i przejdź przez park do areny
  6. Furka coraz to piękniejsza Gdzie kupowałeś ten daszek od RS-a? Jak leży po malowaniu/montażu?
  7. Powitać zapowiada się upalny dzień
  8. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I tak zrobię Dzięki za dobrą radę i pomoc
  9. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuję to by było raczej to: http://allegro.pl/ahc-audi-wentylator-silniczek-nawiewu-8k1820021-i5402772960.html Bo ten to chyba jakiś zamiennik http://allegro.pl/wentylator-nagrzewnicy-8k1820021b-c-audi-a4-a5-q5-i5587394418.html
  10. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki nr powinna mieć ta dmuchawa? Taka będzie dobra? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6070108080
  11. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Patrzyłem na allegro i tych wentylatorów/dmuchaw jest sporo tylko pytanie czy w dieslu i benzynie lift polift to to samo stąd moje pytanie o nr części. Gdyby mógł ktoś zerknąć na etkę to wtedy bym już zamówił Błędy jakieś są Address 07: Control Head Labels: 8T0-035-7xx-07-H.clb Control Module Part Number: 8T0 035 729 N HW: 4E0 035 729 Component and/or Version: Interfacebox H43 5150 Software Coding: 0041013 Work Shop Code: WSC 00000 000 08192 Additional Info: 8T0919609 E0380 BedienteilH08 0100 Additional Info: Geraet 08192 VCID: 448D3DB40780C0E Fault Codes have been Erased 1 Fault Found: 00003 - Control Module 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame: Fault Status: 01100101 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 178 Mileage: 188341 km Time Indication: 0 Date: 2016.06.07 Time: 20:39:13 Tuesday,07,June,2016,20:33:39:37412 VCDS Version: Release 11.11.0 Data version: 20111111 Address 08: Auto HVAC Labels: Redir Fail! Control Module Part Number: 8T1 820 043 AC HW: 8T1 820 043 AC Component and/or Version: KLIMA 3 ZONEN H06 0150 Software Coding: 64000000 Work Shop Code: WSC 06335 000 00000 VCID: 72E1AB6CADB43EE 2 Faults Found: 01273 - Fresh Air Blower (V2) 009 - Open or Short to Ground - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101001 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 40 Reset counter: 217 Mileage: 186901 km Time Indication: 0 Date: 2016.04.29 Time: 17:55:01 Freeze Frame: Temperature: 23.0°C Speed: 0.0 km/h Voltage: 2.80 V Current: 0.000 A Voltage: 13.00 V 01844 - Control Module for Fresh Air Blower (J126) 014 - Defective - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101110 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 26 Reset counter: 217 Mileage: 186901 km Time Indication: 0 Date: 2016.04.29 Time: 17:55:10 Freeze Frame: Temperature: 22.0°C
  12. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nikt nie miał podobnych przygód?
  13. siemka niezła poczwara
  14. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jakiś bardziej cywilizowany sposób? Czarny guzik przyszyj
  15. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak się "zawiesi" to nic nie dmucha właśnie, trzeba szyby otwierać
  16. D4NTE odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powitać po weekendzie Panowie mam mały uciążliwy kłopot a zarazem do Was pytanie otóż, zawiesza mi się klimatyzacja w mojej benzynie B8 rok 2009 tzn. raz się włączy a raz nie. (Wszystko się w niej pali pokazuje temperature ale nie dmucha :-/) czasem się włączy po jakimś czasie na nierównościach ale ogólnie taki stan mnie nie zadowala i chcę tą awarię wyeliminować. Co jest wg. Waszej wiedzy do wymiany, może przerabial to już ktoś z forumowiczów? Ewentualnie proszę o podanie nr części do zamówienia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.