Treść opublikowana przez wachu153
-
po wymianie 3 kompletu tarcz dalej czuc bicie
niby sprawdzali bicie przy wymianie w ramach reklamacji, teraz im powiem, żeby się skupili na tym ale obie strony by biły równo??? dziwne
-
po wymianie 3 kompletu tarcz dalej czuc bicie
krzywią się równo prawa i lewa strona jedyne co wiem to wahacze sie kończą
-
po wymianie 3 kompletu tarcz dalej czuc bicie
nie pociesze Was.... Mam to samo, będę trzeci raz reklamował tarcze 320mm, miałem 2 rózne firmy, teraz nie pamiętam ale najpierw były Zimmermany, a potem chyba TRW po wymianie jakiś czas jest OK, potem się krzywią ręce opadają
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
brak obrysów zapewnił poprzedni właściciel, pracuje nad tym ;-) ogólnie jak kolega napisał baza dobra, ale na razie próbuję ogarnąć : 12555 - Low Pressure Fuel regulation P310B -- 008 -- Fuel Pressure Outside Specification - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101000 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 14 Mileage: 121488 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 964 /min Load: 71.3 % Speed: 1.0 km/h Temperature: 11.0°C Temperature: 12.0°C Absolute Pres.: 990.0 mbar Voltage: 13.843 V wtedy będzie chip itd.
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
ja wymieniłem raczej niepotrzebnie, problem z dziennymi był w braku przewodów ;-)
-
[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87
miałem "L" i CH/LH działało
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
szklankę wymieniłem zaraz po zakupie - profilaktycznie bo wygladała dobrze, ale nadal mam błąd sporadyczny : i nie wiem co zrobić, auto jeździ normalnie 012555 - Low Pressure Fuel regulation P310B -- 008 -- Fuel Pressure Outside Specification - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101000 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 14 Mileage: 121488 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 964 /min Load: 71.3 % Speed: 1.0 km/h Temperature: 11.0°C Temperature: 12.0°C Absolute Pres.: 990.0 mbar Voltage: 13.843 V
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
jak umyje auto, to coś porobię :-) obiecane foty: A4b7 2.0tfsi Photo by wachu153 | Photobucket
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
nawet nie przyglądałem się z czego to, ale raczej plastik - abs, laminat - tak już z USA przyjechał
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
XENON dołożony, w ori nie było :-)
-
[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013
Witam, Przedstawiam mój nowy nabytek A4 B7 2.0 turbo 200KM (BPG) Tiptronic rocznik 2006 generalnie seria ze średnim wypasem m.in. : - skórka + grzane d*py przód - składane lusterka - C/L Home - przełącznik świateł auto dzienne/ xenon - szyberdach - footwell - ... mody : - sprężyny Eibach - przyciemnione szyby - bi-xenon - uruchomiony pełen FIS plany: - chip - parktronik na razie fotki od ubezpieczyciela :-) wkrótce zrobię coś lepszego Wachu
-
Średnica rur w układzie wydechowym Audi A4 B6 3.0 V6
lpg nie ma tu nic do rzeczy, ktoś kto mówił o ciśnieniu - pewnie miał na myśli , że zbyt duże uwolnienie wydechu w wolnossącej jednostce może spowodować spadek mocy Ja akurat mam sprawne katy u siebie, ale brakuje mi pomruku z wydechu - silnik bardziej słychać niż wydech, planuje wstawć z tyłu puszki z nierdzewki WM Sport, ale na razie inne wydatki mam