Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPG]A4 2.0T FSI QUATTRO TIPTRONIC by Wachu - update 23.09.2013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Przedstawiam mój nowy nabytek

A4 B7 2.0 turbo 200KM (BPG) Tiptronic

rocznik 2006

generalnie seria ze średnim wypasem

m.in. :

- skórka + grzane d*py przód

- składane lusterka

- C/L Home

- przełącznik świateł auto dzienne/ xenon

- szyberdach

- footwell

- ...

mody :

- sprężyny Eibach

- przyciemnione szyby

- bi-xenon

- uruchomiony pełen FIS

plany:

- chip

- parktronik

na razie fotki od ubezpieczyciela :-) wkrótce zrobię coś lepszego

HPIM1613_zpse9a93239.jpg

HPIM1614_zps52ba7ec3.jpg

HPIM1616_zps457d88a8.jpg

Wachu

Opublikowano

no ładna fura;) dziwne polaczenie skóra i xenon a brak komputera:) duza podstawa do modów 200KM:) mmm:)

Opublikowano
  • Autor

XENON dołożony, w ori nie było :-)

Opublikowano

Fajny sedanik! :wink: No i jest baza do modów! :naughty:

Opublikowano

W us to mają właśnie takie dziwne zestawienia, typu 1/2 fis w aucie premium:facepalm:

Fajny sedan, ja wolałem manual :wink:

Bezawaryjny silnik, jak będziesz dbał oczywiście:wink:

Opublikowano

Skad masz ten piękny spojlerek kolego,? To carbon, bo jak tak... To takie cudo tylko w wersji DTM wychodzilo. :)

Opublikowano
  • Autor

nawet nie przyglądałem się z czego to, ale raczej plastik - abs, laminat - tak już z USA przyjechał

Opublikowano

Kurcze piekny jest... Poluje na niego juz dlugo. Strzeliłbyś kolego jakies konkretne fotencje, jak masz zamontowana ten spojlerek :)

Opublikowano
  • Autor

jak umyje auto, to coś porobię :-)

obiecane foty:

IMG_6075-a4b7Custom_zps46aca073.jpg

IMG_6090-a4b7Custom_zpse274c4fa.jpg

A4b7 2.0tfsi Photo by wachu153 | Photobucket

IMG_6078-a4b7Custom_zps047bba05.jpg

IMG_6094-a4b7Custom_zps92a3f8e9.jpg

IMG_6071-a4b7Custom_zps5f5ef7a5.jpgIMG_6076-a4b7Custom_zpsd072f3d9.jpg

Opublikowano

Fajny jest ten lip na klapę. Furacz prawie identyczny jak mój. Jak tam Ci się sprawuje szklanka przy pompie wysokiego ciśnienia? Mi ostatnio pękło denko i musiałem wymienić wałek, uszczelki i inne fanty.

Opublikowano
  • Autor

szklankę wymieniłem zaraz po zakupie - profilaktycznie bo wygladała dobrze, ale nadal mam błąd sporadyczny :

i nie wiem co zrobić, auto jeździ normalnie

012555 - Low Pressure Fuel regulation

P310B -- 008 -- Fuel Pressure Outside Specification - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101000

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 14

Mileage: 121488 km

Time Indication: 0

Freeze Frame:

RPM: 964 /min

Load: 71.3 %

Speed: 1.0 km/h

Temperature: 11.0°C

Temperature: 12.0°C

Absolute Pres.: 990.0 mbar

Voltage: 13.843 V

Opublikowano

Jak wymieniales zderzak to trzeba bylo od razu wrzucac s-line'a ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przód obrysów nie miał? :)

Ogólnie dobra baza do modow :)

Opublikowano
  • Autor

brak obrysów zapewnił poprzedni właściciel, pracuje nad tym ;-)

ogólnie jak kolega napisał baza dobra, ale na razie próbuję ogarnąć :

12555 - Low Pressure Fuel regulation

P310B -- 008 -- Fuel Pressure Outside Specification - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101000

Fault Priority: 0

Fault Frequency: 14

Mileage: 121488 km

Time Indication: 0

Freeze Frame:

RPM: 964 /min

Load: 71.3 %

Speed: 1.0 km/h

Temperature: 11.0°C

Temperature: 12.0°C

Absolute Pres.: 990.0 mbar

Voltage: 13.843 V

wtedy będzie chip itd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.