Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pabllo 34

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pabllo 34

  1. Witam. Mam pytanie. Czy montował ktoś drl okrągłe w kratkach zderzaka, nadmienię, że auto jest przed liftowe i nie mam halogenów.
  2. pabllo 34 odpowiedział(a) na pabllo 34 temat w 1.9TDI
    Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić auta w trasie, ale usterka zlokalizowana. Pęknięty łącznik gumowy przy kolektorze. Dzięki.
  3. Panowie co do tego tematu to błędy błędami ale okazało się, że nieszczelny był układ zasilania i łapało lewe powietrze przed pompą wtryskową...
  4. pabllo 34 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam taki problem. Jadąc obojętnie na jakim biegu, dodając gazu auto na chwilę słabnie, później zakopci i ponownie dostaje mocy. Co to może być?
  5. Prośba o wyjaśnienie błędów bo samochód jeździ ale za każdym razem jak do niego wsiadam to nie wiem co mnie spotka, kręci a nie odpala??? - 00532 nieprawidłowe napięcie zasilania - 01266 przekaźnik świec żarowych - obwód otwarty lub zwarcie - 01237 zawór odcięcia paliwa - obwód otwarty lub zwarcie - 00626 kontrolka świec żarowych - 17978 zablokowany sterownik silnika
  6. U mnie chyba to samo, może ktoś pomóc?
  7. dzięki wszystkim za informacje,jednak to była nagrzewnica + jakiś syf w pompie wody teraz grzeje aż miło [br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 22:41 _________________________________________________u mnie plukanie nagrzewnicy nic nie dało więc poszła nowa ale ogrzewania nadal brak i mechanicy doszukali się że coś z pompą i mieli rację szczęście że nie trzeba było wymieniać na nową wystarczyło czyszczenie a koszty to nagrzewnica 60zł. robocizna po znajomości 200 stówki
  8. czy ktoś wie jak sprawdzić kody regulacji klap nawiewu na klimatroniku?
  9. autko było sprowadzone w zeszłym roku i strasznie ma zakamieniony zbiorniczek płynu także przypuszczam że to nagrzewnica
  10. PROSZę O POMOC!!! TERMOSTAT WYMIENIONY NA ORI,TEMP. TRZYMA 90*,ODPOWIETRZONY A W KABINIE ZIMNO. CZY TO NAGRZEWNICA? Nie pisz z Caps Lockiem [cayenne]
  11. Cześć jestem Paweł moje autko to A4 B5 AFN 1997

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.