Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek81

  1. Witam, Planuję kupić łańcuchy zimowe, więc chciałbym się zapytać o Wasze opinie, jakie macie , jakie polecacie, jakich nie, no i oczywiście ile za nie zapłacilicie? Pozdrawiam
  2. Witam wszystkich, dzisiaj próbowałem odpalić samochód , a tu miga mi na desce rozdzielczej i piszczy "ręczny hamulec", oczywiście silnik nie chce zakręcić! Po kilku próbach już nie tylko "hamulec" miga - ale dołączył do niego "esp", "imobilaizer" itp, oczywiście nie ma szans by samochód chociaż raz zakręcił. Słyszałem tylko stuki w okolicach lewej strony pod maską. Po zamknięciu samochodu najpierw alarm w drzwiach wogule nie migał, po 30 sekundach świecił ciągłym światłem , a po następnych 30 dopiero zaczął normalnie migać! W czwartek wymieniałem akumulator , jeździłem dużo w piątek więc myślałem że już po przygodach a tu dzisiaj znowu. Nie wiem czy to ważne, ale dolewałem też troszeczkę płynu hamulcowego, bo kilka dni wcześniej Fis pokazywał że coś jest nie tak z hamulcami, a klocki były wymieniane w wakacje. Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi pomóc, z góry dziękuję i pozdrawiam.
  3. Dzięki, dzięki za dobre rady, ale ja dopiero raczkuje na tym forum Zaraz wszystko sprawdzę i będzie tak: Pozdrawiam
  4. witam, szukam kolegi z klubu posiadajacego vag-a lub jakiegoś dobrego mechanika ,z Warszawy (oczywiście odpłatnie) mam problem z centralnym zamkiem, nie zamykają mi się drzwi od kierowcy z pilota (wszystkie pozostałe działają bez zarzutu). Z góry dziękuję
  5. Wielkie dzięki! Sprawdzę to.
  6. Audi A4 2001 1.9 TDI Witam wszystkich, Mam następujący problem: Nie mogę otworzyć lub zamknąć drzwi kierowcy z pilota, wszystkie pozostałe się otwierają i zamykają, a z tymi mam problem. Stało się to kilka dni temu (i do tej pory zalewam się łzami ;( bo muszę otwierać i zamykać drzwi z kluczyka). A tak poza tym chciałbym się dowiedzieć co oznacza ten "prefix" bo nie wiem jaką opcję mam wybrać Pozdrawiam
  7. [warszawa] Witam wszystkich, Mam na imię Bartek, od listopada 2007 posiadam Audi A4 1.9 TDI, oczywiście mam wiele pytań bo przesiadłem się z Cinquecento (i jest lekka różnica :> ). Oczywiście chciałbym żeby autko spisywało sie jak najlepiej, dlatego z pewnością skorzystam z WASZYCH rad. Pozdrawiam, Bartek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.