w bmw masz po dwa w lampie a tu po jednym w lampie na soczewce, no nie wiem zastanowie sie jeszcze
---------- Post dopisany 21-11-2012 at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 13:34 ----------
oki zostaja black lampy bez ringa:P
witam mam takie pytanie, posiadam w a4 b5 lampy valeo xenon, dostalem od kumpla za friko ringi ccfl plus przetwornice, co myslicie o wstawieniu jej na soczewke valeo? pasuje idealnie, pasuje mi wasza opinia czy wiocha czy nie, chcialem ringi podlaczyc pod lmpke zeby przy otwieraniu zamka zaswicaly sie ringi.