-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
ok dzieki
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
l kkl ?? co to oznaczenie ?? a czy sie róznie allegro.pl ALLEGRO.PL a allegro.pl ALLEGRO.PL wystarczy VAG K+CAN to samo jest co KKL
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
Dobrze potrzebuje kto ma program zeby uaktywnić
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
Witam potrzebuje pomocy zeby ktoś zrobił mi w aucie bluetooth , lub uaktywnic Aux i TV do radia navigation plus rns-e . Ktoś jest z Świętokrzyskiego niech napisz dla mnie wazene prosze o pomoc .dzieki i pozdrawiam
-
Kamilo1234 obserwuje zawartość kamil-vag
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Witam Panowie kope lat znowu audi ale b7 2.0
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
każdemu :naughty::naughty: ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- bolek jesteś pod da grasso??
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja na letnich i bedzie dobrze- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
witam panów wszystkich , Będzie ktoś w poniedziałek ?? Prezes będziesz ??:kox:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pomocy :shock3::shock3: Ma ktoś zderzak przedni do B5 i belkę i pisać 503601207 pilne bo ktoś mi hakiem wjebał sie a mnie nie było poszukuje cos taniego- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
bedzie ktoś w poniedziałek ?? pany bo jakoś nikt nie przychodzi , co jest z wami coraz to gorzej !!!:facepalm::doh:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
zapraszam jak najwięcej dzisiaj klubowiczów.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
mnie też nie było był ktoś ??- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie Ktoś będzie w poniedziałek ??- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale lipa dzisiaj była :thumbdown: nas było dwóch ale klapa - Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00