Treść opublikowana przez Kamilo1234
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
ok dzieki
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
l kkl ?? co to oznaczenie ?? a czy sie róznie allegro.pl ALLEGRO.PL a allegro.pl ALLEGRO.PL wystarczy VAG K+CAN to samo jest co KKL
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
Dobrze potrzebuje kto ma program zeby uaktywnić
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
Witam potrzebuje pomocy zeby ktoś zrobił mi w aucie bluetooth , lub uaktywnic Aux i TV do radia navigation plus rns-e . Ktoś jest z Świętokrzyskiego niech napisz dla mnie wazene prosze o pomoc .dzieki i pozdrawiam
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Witam Panowie kope lat znowu audi ale b7 2.0
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
każdemu :naughty::naughty: ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- bolek jesteś pod da grasso??
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja na letnich i bedzie dobrze- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
witam panów wszystkich , Będzie ktoś w poniedziałek ?? Prezes będziesz ??:kox:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pomocy :shock3::shock3: Ma ktoś zderzak przedni do B5 i belkę i pisać 503601207 pilne bo ktoś mi hakiem wjebał sie a mnie nie było poszukuje cos taniego- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
bedzie ktoś w poniedziałek ?? pany bo jakoś nikt nie przychodzi , co jest z wami coraz to gorzej !!!:facepalm::doh:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
zapraszam jak najwięcej dzisiaj klubowiczów.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
mnie też nie było był ktoś ??- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie Ktoś będzie w poniedziałek ??- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale lipa dzisiaj była :thumbdown: nas było dwóch ale klapa- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale wy jesteście zgrani :thumbdown: , A ktoś będzie w poniedziałek ??- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ktoś był na siatce ?? i jak było ?? i Poniedziałek jak tam się spotykamy ?? tam gdzie zawsze ?? trochę się mogę spóźnić bo mam 1 zmianę .- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
juto mnie nie będzie bo idę do pracy na 2 zmianę czyli od 19 do 7 rano- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Żyje ktoś na tym forum ?? :whistling:- Szarpanie
Witam ja też mam taki problem i dzisiaj zostawiłem u gazownika samochód bo samego rana jak mi mrugały światełka od gazu i dałem wiecej obrotów to go dławiło , a od czego ten kabel był , od masy komputera gazu ?? czy jak , czekam na pomoc ?? kto zrobił i wie co się dzieje- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zapraszam i zachęcam na jechanie własnymi autkami na zlot w Skaryszewie w dniu 03.06.2012r. Auto Moto Show IX edycja :decayed: Proponuje wyjazd o godz.12.00 do 20.00 Będzie fajna zabawa kto Chętny to pisać na forum Miejsce spotkania w czasie wyjazdu tam gdzie zawsze pod De graso . Co wy na to ??- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Weź mi prześlij zdjęcie zobaczę je na [email protected]- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzięki , mi też jest miło Was poznać spoko ekipa , oby tak dalej A niestety nie będzie mnie w poniedziałek teraz bo mam 2 zmianę i lipa od 18 do 7 rano mam ale 4 czerwca będę i zabiorę Majkę , Marcin zrobiłeś wczoraj zdjęcie jakieś ??: Chytry:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Witam , koś będzie w poniedziałek ?? na zlociku.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
MARCIN607 tak to ja pisałem do ciebie smsa , tylko dawno mnie nie było na forum . - Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00