Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie


iiyama.44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem od niedawna z szarpaniem samochodu. Włożyłem niedawno instalacje gazową, po tygodniu jeżdżenia samochód zaczął szarpać kiedy się przyśpiesza na LPG oraz na benzynie. Kiedy stoi na luzie i doda się gazu silnik się "dławi". Wymieniłem świece, wszystkie działają sprawnie. Co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męcz gazownika, nowa instalacja, to jest gwarancja. Niech robi do skutku. Wina gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by sie dławiła na gazie to kwestia regulacji / kalibracji, ale skoro na PB też sie dusi to może być sonda, przepływka, zapchany kat...:eusathink: ostawiałbym sondę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapnij VAGA.

Na benzynie może się dławić, jak gaz rozjedzie benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdza sie poprawnosc działania silnika i jego wszystkich układów

potem zajmujemy sie junkersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapnij VAGA.

Na benzynie może się dławić, jak gaz rozjedzie benzynę.

czekaj, czekaj...jak to gaz rozjedzie benzynę??? :co: masz na mysli ze leje i to i to na raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli to, ze jak gaz jest zle wyregulowany, to komp benzynowy zmienia nastawy i nie pracuje poprawnie na benzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag-com, a jak nie masz spróbuj odłaczyć akumulator na 10min i podłacz i jazda na PB, zobacz czy wtedy szarpie

Masz pewnie mapę rozjechaną PB po złym ustawieniu LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko było u gazownika. Okazało się, że padnięty jest kabel wysokiego napięcia dlatego 1 świeca nie działała prawidłowo. Wymieniono i Emmy znowu śmiga jak kiedyś :)

dzięki za pomoc

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Autko było u gazownika. Okazało się, że padnięty jest kabel wysokiego napięcia dlatego 1 świeca nie działała prawidłowo. Wymieniono i Emmy znowu śmiga jak kiedyś :)

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też mam taki problem i dzisiaj zostawiłem u gazownika samochód bo samego rana jak mi mrugały światełka od gazu i dałem wiecej obrotów to go dławiło :( , a od czego ten kabel był , od masy komputera gazu ?? czy jak , czekam na pomoc ?? kto zrobił i wie co się dzieje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...