Treść opublikowana przez Luki_193
-
Problem z odpalaniem na zimnym 1.8 adr
kolego powiedz czy masz lpg zamontowany?? Miałem podobna sytuacje ale miałem lpg.Daj znak czy posiadasz gaz a moze pomogę
-
Gaz rozjezdza mape silnika??
oki dzieki kolego mam nadzieje ze to napewno te wtryski i ze po wymianie moj problem zniknie
-
Gaz rozjezdza mape silnika??
filtry juz wymienione. reduktor nie przepuszcza.Ale mape gazu czy PB
-
Gaz rozjezdza mape silnika??
a co z mapą??? Wgrać czy tak jak od PB sama sie ustawi??
-
Gaz rozjezdza mape silnika??
waskivw chodzi o klepanie tych wtrysków na listwie byc moze i to są elektrozawory komputer pokazał ze 1 wtrysk zle pracuje myslisz ze to właśnie to moze rozjechać mape silnika na PB???
-
Gaz rozjezdza mape silnika??
stag 300 wtryski czarne gazownik mowi ze najtansza listwa
-
Gaz rozjezdza mape silnika??
Witam moj problem polega na tym ze gaz rozjedza mi mape silnika.Posiadam A4 1.8 ADR gaz Stag 300. Gdy jeżdze na gazie i zostawie auto na noc to auto odpala dopiero za 3 razem tzn. jak odpali 1 raz to zgasnie 2 raz zgasnie a za 3 razem chodzi.Gdy wyciągne akumulator i jeżdze tylko na benzynie auto odpala za kazdym razem na pierwszego strzała. Silnik wtedy pracuje idealnie. Gdy przełącze na gaz przejade kilka km odrazu słychać gorszą parce silnika a na drugi dzien odpaliu dopiero za 3 razem. Wygląda na to ze gaz rozjeżdza mapa silnika czym to moze byc spowodowane??Dodam że cyka jeden wtrysk gazu.Czy ktos pomorze co to moze byc???
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
dzieki kolego. mamvaga mam kabel błedy umie skasowac ale nic wiecej
-
Adaptacja przepustnicy
Witam jakim vagiem i jak zrobic adaptacje przepustnicy w 1.8 ADR z 1996 r???
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
czyli jezeli wyjme aku na noc to musze zrobic adaptacje przepustnicy?? Czyli gdybym teraz rozpiął wszystkie kostki od przepustnicy to tez musze zrobic adaptacje?? Jakim programem to zrobic i jak powiedzcie
-
Odpala dopiero za 3 razem co jest??? POMOCY
w którym miejscu za listwą?
-
Odpala dopiero za 3 razem co jest??? POMOCY
to czyli przy 3 odpalaniu ju zpokazuje dobra temp ile sie moze silnik nagrzac jak pochodziz 10 sek przed 3 odpaleniem na tyle ze juz czujnik pokaze dobra temp??
-
Odpala dopiero za 3 razem co jest??? POMOCY
ale był błąd sporadyczny temp jest 90 zawsze
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
a immo sie nie rokoduje??
-
Odpala dopiero za 3 razem co jest??? POMOCY
dzisiaj podłączyłem pod vag był bląd czujnika sporadyczny skasowalem i narazie nie wyskakuje przed wymiana prezepustnicy to wogóle trzeba było ja 3 min no obrotach trzymAC bo gasła
-
Odpala dopiero za 3 razem co jest??? POMOCY
VAG nic nie pokazał czyjnik temp wody mowisz co on ma do tego??? A moze jakis regulator cisnienia paliwa??
-
Odpala dopiero za 3 razem co jest??? POMOCY
Witam posiadam a4 z 96 roku z silnikeim 1.8 z gazem teraz mam taki problem ze rano po przestanej nocy jak odpalam auto to odpala na kilka sekund po czym gasnie odpalam jeszcze raz auto łapie ssanie i po 5-7 sek znowy gasie.Odpalam auto po raz 3 odrazu po tym jak zgasnie i auto chodzi normalnie juz nie gasnie mozna wbic 1 i leciec czy powie mi ktos co jest przyczyną takiego zachowania dodoam ze przepustnica wymieniona
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
odma juz była wymieniona bo ciekł z niej olej
-
Problem z odpaleniem za pierwszym razem
jak tam kolego wiadomo juz co było??
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
ale po czym poznam jak bede psikał palkiem ze jest szczelnie wszystko??
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
patent z wypaleniem gazy juz był sprawdzany nic to nie dało opiszcie bardziej metode jak sprawdzic szczelnosc dolotu
-
syczenie z wlewu paliwa + falowanie obrotów
czy ten zaworek moze mieć wpływ na odpalanie auta po nocy??
-
Problemy z pierwszym rozruchem zminego silnika
Witam mam problem z pierwszym odpaleniem auta (silnik 1.8 ADR 96r z gazem Stag 300) np po przestanej nocy lub po 6-7 godz gdy juz auto odpale. Objawy są takie ze auto odpala łapie 1200 obrotów po czym obroty spadają az auto gaśnie.Ale gdy odpale auto i dam mu odrazu po gazie i przytrzymam go na np 2000 obrotów auto chodz gdy odejme gazu pomału gaśnie.Podobne objawy jak przy braku paliwa, ale bak do polowy zatankowany. Musze przytrzymac tak na 2000 obr około minutu moze 2 minut zeby mozna było narmalnie autem jechac. Po tych 2 minutach auto pali za kazdym na pierwszego kopa.Auto jeźdz na gazie i na benzynie bardzo dobrze jedyny problem to te pierwsze odpalani.Gdy juz normalnie odpali to moge je gasic przyjsc np za 3 godz i autko odrazu odpala. Najlepsze jest to ze gdy przyjde rano i odpale go awaryjnie na gazie to chodzi bez problemu trzyma obroty i nie gasnie. Wymieniłem juz przepustnice pompka paliwa działa założyłem przekaznik czasowy ze po przekręceniu zapłonu przez min pompka podaje paliwo i dalej nic.Nie wiem czy to ma jakis wpływ na odpalanie ale mam zassany do srodka zbiornik troche nie mocno i syczy z pod korka.Jeżdziłem juz na odkręconym zbiorniku i zero efektu. Ma ktos jakis pomysł bo juz mi rece opadają. Na VAG nie ma błędów czy moze to byc zły czujnik temp cieczy bo wczesniejszy padł?? tylko ze tak jak mowiłem VAG nie pokazuje błędu. Panowie pomocy
-
[B5 ADR] Wyciek oleju z silnika
Witam mam taki problem wymieniłem odme oraz dokrecilem chłodnice oleju zarazem z wymiana oringu oraz uszczelki przy bloku od podstawy filtra i nadal w okolicy filtra cieknia olej skąd to moze byc bo juz nie mam zadnego pomysłu???