Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bardziej w moim pytaniu interesowało mnie gdzie kabelek się kończy z drugiej strony przykładowo wychodzi z wiązki przy pompie abs czy coś w tym stylu...
  2. To i ja podepnę się do wątku i zapytam... W którym kierunku "uchodzi" kabel od poduszki z zaworkiem? mam zamontowaną poduszkę pod elektrykę, i błąd na vag'u "sporadycznie zwarta do masy". zajrzałem pod samochód... a tu wtyczki brak brak również kabelka. Wie ktoś gdzie w normalnej instalacji mogę go odszukać?
  3. jak w temacie... mam problem z wyszukiwaniem satelitów GPS, a co za tym idzie z aktualną pozycją. Problem pojawia się po odpaleniu samochodu (otwarta przestrzeń). navi potrafi pokazać pozycję oddaloną o kilka km od aktualnego miejsca i co więcej nawet oddalać się w przeciwnym kierunku ( liczba sat. skacze między 1,2 i 0 satelitów odebranych)... po przejechanu kilkunastu km sygnał pojawia się prawidłowy... czy problemem może być wyłącznie antena GPS? mam rekina na dachu... nie wiem czy jest sens wymieniać antenę skoro po złapaniu satelitów (min 3) jest ok
  4. czujnik zmieniony ---> auto jak nowonarodzone. dzięki
  5. Witam, mam problem z przeładowaniem turbiny. Zrobiłem logi statyczne, sztanga działa prawidłowo... dlaczego bez powodu raz pokazuje ciśnienie prawidłowo a raz "skacze" na 2983,5 ? z jakiego czujnika vag odczytuje aktualne ciśnienie doładowania? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  6. właśnie o to chodzi że regulować się nie da w żadnym momencie, a dokładniej nie przynosi to efektu. Czyli pewnie bedę musiał wyjąć reflektor i obadać czy wszystko gra, a przy okazji czegoś się może nauczę :?
  7. Witam, temat ustawiania reflektorów był poruszany setki razy ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie podczas próby ustawienia bixów do pozycji wyjsciowej wpadłem na taki problem w VCDS`ie po wejściu do [Wybierz] [55 - Zakres Xenon] [basic Settings - 04] Grupa 001 [Go!] brak przycisku Aktywuj Ustawienie podstawowe. [ON / OFF / Dalej] po włączeniu grupy 002 tak samo. znalazłem też drugi opis który mówi że po wejsciu do [basic Settings - 04] należy wcisnąć test dla Grupa 00 tylko że test jest nieaktywny w tej grupie. przy każdej próbie regulacji pionowej światło zostaje w tej samej pozycji, da się wyregulować tylko i wyłącznie poziom <br /><br />
  8. na Win 7 64 bit działa najlepiej VCDS, spróbuj jeśli masz do niego dojście, może nim pójdzie
  9. Witam, nazywam się Marcin i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 1.9 AVF

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.