Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tucholm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, od jakiegoś czasu borykam się z dziwnym problemem działania klimatyzacji. Od początku w maju wymieniłem czujnik ciśnienia, uszczelniono mi sprężarkę wymieniono osuszacz, wymieniono sprzęgło, jakieś gumki i dopełniono 400g czynnika. Układ jest szczelny niema wycieków. Klimatyzacja nie pokazuje żadnych błędów. A działa następująco jedziemy działa po chwili nie działa i znów działa i tak w kółko. Zauważyłem że zaczyna działać jak zacznę wchodzić na wyższe obroty. W warsztacie stwierdzono do wymiany sprężarka. Czy ktoś z okolic Szczecina zajmuje się klimatyzacją w owym typie samochodu, który jest w stanie mi porządnie zdiagnozować problem i czy na 100% do wymiany sprężarka i co sądzicie o sprężarkach regenerowanych? Koszt nowej to zabójstwo Pozdrawiam Marcin Tucholski
  2. Tak działają!
  3. Witam, posiadam Audi A4 B6 2003r 2 miesiące temu miałem naprawianą klimatyzację, uszczelniono mi ją, wymieniono jakieś gumki i łożysko. Napełniono czynnik. Klimatyzacja pochodziła miesiąc i od tego czasu działa nie działa. Czyli jadę po chwili nie działa po chwili działa. Na warsztacie stwierdzono za wysokie ciśnienie i do wymiany sprężarka ponieważ się kończy! Błędów w komputerze niema żadnych! Proszę o opinię czy robią mnie w Karola czy co z nią robić?
  4. Jak wychodzi kostka z fotela to znaczy że ma gorzej bo w podłodze niema przyłącza
  5. Super dzięki czyli jak podłącze do niej 12V to będę miał sterowanie rozumiem
  6. nie, tylko czy na pewno te czerwone są od sterowania:) by nie było że podłącze 12v i mi airbag wywali
  7. Witam, pod fotelami mam dwie kostki: żółtą (3 pin), czerwoną (2pin). Żółtą mam podłączoną i myślę że to od airbag a czerwona leży se luźno i nie wiem czy mogę pod nią podłączyć zasilanie i wtedy będzie mi działać sterowanie w fotelu części lędźwiowej? proszę o potwierdzenie mojego myślenia lub wyprowadzenie mnie z błędu. Pozdrawiam Marcin
  8. Będę musiał ale na razie już mi się dziś nie chce a zapalniczka działa i podświetlenie gicio działa
  9. Nie mam, odwróciłem na siłę kostkę i działa! (naprawa tymczasowa jutro jadę w trasę).
  10. Po wyjęciu nie działa
  11. Dokładnie tak!
  12. Witam, zapalniczka z przodu działa mi tylko i wyłącznie przed odpaleniem samochodu. W czym może być problem? Pozdrawiam Marcin
  13. spróbuj przetestować na 4 pod górkę (pedał w deche) u mnie tak wpadał zawsze w tryb awaryjny a na innych biegach chodziło idealnie czasem sie zwiesił, czyściłem wymieniałem zawór n75 aż w końcu poszło turbo do regeneracji i zrobili ale po kolei, jak wpada w tryb awaryjny (odcina moc) musi być błąd, podłącz vaga i z nim jedź i zobaczysz co sie dzieje.
  14. Dzis od 20 bede ladowal juz sie przygotowalwm ---------- Post dopisany 30-01-2013 at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 17:55 ---------- No to naładowałem aku i odpalił o niebo lepiej Naładował sie do 12,1V więc po wypłacie kupuję nowy i dam znać co z odpalaniem ale jestem dobrej myśli Pozdrawiam Marcin
  15. Po rozgrzaniu nie kopci oleju nie bierze moc ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.