Treść opublikowana przez ajlonna
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
brrrrr
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ja tam szkole mam, wiec jestem wylaczona przez jakis czas :/- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
:gwizdanie:- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Drodzy koledzy i sympatyczne kolezanki, wszystkiego nalepszego w tak szczegolnym dniu, smacznego jajka i mokrego dyngusa.- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ojoju...joju, jak sie nam ladnie chetni zbieraja [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 19:31 _________________________________________________nastepnym razem zamawiam sobie taka rozrywke... http://pl.youtube.com/watch?v=hKTrAWuaOrA&feature=related- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
trzeba bedzie sie umowic- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Mowisz i masz Czy wszystkie Wasze auta sa granatowe ? :>- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
reszta pewnie auta szykuje- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
!?! ale o so chosi ?!?- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak tak dalej pojdzie to ten nasz parking na MM bedzie za maly na takie ilosci chcetnych maniakow ; moze powrocimy do tematu na lotnisku?- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Iwonka sie nie sploszyla tylko ktos tu musi pracowac Jak najbardziej moge potwierdzic swoja obecnosc, jesli dobrze rozumiem, ze chodzi o dach galerii Ferio?- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
moze BarthPL zmieni plany i sie pojawi, no nic, dzisiaj jest dopiero sroda, moze ktos jeszcze nabierze ochoty do niedzieli jutro wrocimy do tematu- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
niestety poki co mamy tylko 2 osob chetne- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
a kolega ze Zgorzelca nie jest zainteresowany spotkaniem?- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mówisz i masz, podaj dzień i godzine i jesteśmy- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jak bedzie coś w Legnicy to ja też z przyjemnościa przybędę :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Szanowni czytelnicy forum nazywam sie Iwona, moje auto to A4; koniec 1996 roku bylo datą produkcji mojego cudeńka. Śilniczek 1.6 benzynka dobrze się sprawuje, tyle że benzyna moglaby byc tańsza... Klimatronika nie miałam możliwości przetestowania w warunkach extramalnych ze względu na kupno samochodu w październiku Czarna tylna maska i przetarty prawy policzek (nie za mojej kadencji) to nasz znak szczególny (póki nie pojedziemy po nowy lakier) Podsumowując, kupno mojego granatowego bączką spełniło moje jedno z ważniejszych marzeń. Pozdrawiam Iwona - Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście