Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MOCNY2002

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MOCNY2002

  1. U mnie nie ma tabliczki we wnęce kola zapasowego gdzie ja mogę jeszcze szukać? ---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- Ok, znalazłem pod kanapa, 1BE
  2. No właśnie nie wiem jak z tą sportowością, z przodu wsadzę ze 3 palce, z tyły jeden i to pod kątem, znacznie niżej siedzi... może któraś pękła? :| Jak mam trochę towaru w bagażniku i komplet osób w aucie, to skoku zawieszenia z tylu nie wiem czy mam 5mm... Nie wiecie jak tam z twardością eibechów? Czy ktoś je przetestować przy pełnym obciążeniu? Ze względu, że mam avant, to chyba powinienem pomyśleć nad wersjami: E10-15-003-08-22 E10-15-003-07-22 Czym one się różnią? Co oznacza przedostatnia para cyferek? Te z 07, na allegro są średnio 100 zł droższe... P.S. Tak czytałem, jaka jest różnica sprężyn między avant, a sedan... że przód stoi wyżej niż tył, może ktoś u mnie się kiedyś pomylił... ;/
  3. Czyli te: Zestaw sprężyn Eibach Pro-Kit -30mm Audi A4 B6-B7 (3256423696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Widzę, że kolega z forum HUGO posiada takowe w swojej ofercie Jutro się upewnię co do oznaczeń, tylko skąd pewność czy ktoś ich już nie wymienił na jakieś inne... ;/
  4. Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, więc mam nadzieję, że się nie obrazicie na wcięcie w temacie Planuję u siebie wymienić zawieszenie, zwłaszcza z tyłu, potrafi przy obciążeniu przytrzeć nadkole ;/ Co do aktualnego zawieszenia to niestety nie mam pojęcia jakie mam, jutro mogę zerknąć do bagażnika Obecnie jest tak (sorka za jakość, takie tylko miałem): Co do przodu, to chciałbym go odrobinę obniżyć, tak ze 20-30 MM. Czy myślicie, że np ten zestaw sprężyn: AUDI A4 00-07 B6 B7 SPRĘŻYNY SPORTOWE EIBACH (3241816447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. rozwiązałby mi mój problem? Tzn odrobinę tył w górę, a przód w dół? Pewnie ze sprężynami, to i by wypadało zmienić amorki, prawda? Szczerze jak zmieniałem tylne koła, i zobaczyłem odboje, to się przeraziłem ;/ jutro bym postarał się zrobić ich zdjęcie.
  5. Hmm... a coś się zmieniło z poziomami? W zeszłym roku parę było na ostatnim poziomie (gdzie kapie na głowę), a parę na przedostatnim, a raz jak byłem, to część była na ostatnim a część na przedostatnim tak bogato
  6. Miałem to samo, ale tylko przy zimnych temperaturach, jak dałem mocno w pedał, to przy 140 odcinało mi turbinę... Komputer wyrzucił mi błąd, że turbina przeładowała
  7. Siemasz, Dzisiaj jacyś chętni sa na spotka w promenadzie?
  8. MOCNY2002 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Lifestyle i Hydepark
    No mój był, bez dwóch zdań, pamiętam jak mnie oślepiło
  9. MOCNY2002 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Lifestyle i Hydepark
    Też tak dostałem, mandat bez zdjęcia, do tego nie wystawiony na mnie, tylko na współwłaściciela auta xD Na zdjęciu jestem pewien na 90%, że nie widać kierowcy, ale nawet jak osobiście się przeszedłem do straży miejskiej, to nie chcieli mi pokazać, koleś tylko popatrzył i powiedział, a to faktycznie Pan, nawet się nie zdążyłem obejżeć, jak juz punkty karne zostały przelane na moje konto ;/ no i mandat na mnie.... Co do kłucenie, mógłbyś uniknąć tylko punktów (jeśli nie wiadomo kto prowadzi), ale raczej kasę zabulisz... Ja się nie kłuciłem, więcej by mnie to na pewno kosztowało niż sam mandat.
  10. No proszę jaki zbieg okoliczności Zaraz odezwę się do Ciebie na PW, bo mam tez temat inny niż filtry
  11. Witam kolegów! Zbieram się do wymiany filtrów w moim 1.9 TDI 131HP. Ten temat wydaje mi się najbardziej pasujący do mojego pytania i nie ma potrzeby zakładać nowego tematu Mianowicie natrafiłem na taka licytację filtrów KNECHT: Zestaw filtrów Knecht - Audi A4 B6 1.9TDI-AWX-AVF (3164720325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak wyceniłem wg strony inter cars, to by mnie wyniosło 313, uwzględniając zniżkę z której bym mógł skorzystać 20%, to i tak więcej niż na allegro Pytanie moje, czy ktoś taki zestaw znalazł gdzieś taniej i czy się opłaca... Nie wiem czy to ważne, ale mam po chipie auto na 168 koni i polecono mi bym nie był chytrusem na filtry
  12. Witam, Widzę, że temat podobny do mojego problemu, więc napiszę tutaj. Zakupiłem ostatnio 18", szerokość 8" o ET45, opony mam na nich 235/40. Czas mnie bardzo gonił i zdążyłem przymierzyć tylko jedno koło z przodu, jak na moje oko było za bardzo osadzone, więc powróciłem do poprzednich kół. Dzisiaj zamówiłem dystanse 13 mm, czyli ET będę miał 32, teraz za to nasuwa się myśl, czy nie przesadziłem? Nie będą wystawać, albo trzeć o nadkole? Ktoś miał z was taka kombinację w A4 B6?
  13. Dam dam Z tego co słyszałem od znajomych to jak się przyjedzie prosto z ulicy, to potrafią zabrać 1500, ale osobiście nie znam osób które by to przetestowały
  14. Może spróbujcie jeszcze coś ogarnąć w tym temacie: Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura : TDI - Strona 95 - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - Ja tam się załapałem na 384 miejsce nikt nie napisał, że koniec listy, ale też nikt nie odpisał, że nie koniec...
  15. No to gratki mnie w weekend ustrzelił na Powstańców ;/
  16. ---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- Ktoś się dzisiaj wybiera na promenadę?
  17. Buba, może nie ochota ale ja swoje żarniki kupowałem tutaj: Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mają oryginalne żarówki we własnych opakowaniach (kupują od producenta całe kartony). Potwierdzam, kupowałem tam żaróweczki i służą do tej pory
  18. Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem Mogłem się Ciebie posłuchać umyć zdążyłem, a na spota się nie wyrobiłem ;/ Za tydzień może się uda... :decayed:a ja byłem ujebanym wozem i było ok a teraz idą Uboty :decayed::decayed: Hehe, skoro za ujebaną furą dają Uboty, to ja następnym razem też nie myję
  19. Ty no nie myj nie będę sam zarąbanym wozem Mogłem się Ciebie posłuchać umyć zdążyłem, a na spota się nie wyrobiłem ;/ Za tydzień może się uda...
  20. O 19 ta 20:30, to chyba godzina kiedy chłopaki wracają z KFC Może i ja podbije jak się wyrobię szybko z malowankiem... no i furkę trzeba umyć, wczoraj zaparkowałem pod drzewem i co najmniej kg kup mam na aucie
  21. Mam plan podjechać, na promenade lub torwar. Gdzie kto planuje być?
  22. według mojego zajebistego kalendarza w nowej komórce wychodzi że spot jest 18.09 a nie 17.09 tak ogólnie to info przeważnie na górze wątku masz:wink: na Torwarze będzie Poziek i laski i może Norbi a w promenadzie pewnie reszta wybór należy do Ciebie Ps. miejscami spotkań rządzi Lukas pisz do niego ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- aha i Bogato u nas, że spot się odbywa w dwóch miejscach, tego samego dnia, o tej samej godzinie, w tym samym mieście ;]
  23. Jak dla mnie za dużo dupek w miniówkach. W moim wieku już woli się za kolano To co to był za zlot? Nie tylko A4? Nie no tylko A4, tylko w Promce są lamerskie spoty, a Torwar to pełna kuurwa Chętnie z ciekawości kiedyś bym zawitał na takiego spota xD
  24. Jak dla mnie za dużo dupek w miniówkach. W moim wieku już woli się za kolano To co to był za zlot? Nie tylko A4?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.