Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MOCNY2002

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MOCNY2002

  1. Nie nie nie tam wariują i palą kapcia, wyścigów to raczej tam nigdy nie widziałem fajnych. Ogólnie strach zaparkować samochód na głównym placu, duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie jechać do lakiernika, albo do ubezpieczalni xD
  2. hmm... to może dzisiaj spot w duo car?
  3. Jutro się ktoś wybiera?
  4. PIXI, pamiętam że mówiłeś tez o jakiejś paście z żółwiem, o taką chodziło: Turtle Wax Safe Cut pasta polerska (2490154776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy może jednak lepsza PASTA POLERSKA FARECLA G3 250g. - KURIER (2541513830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. A teraz? Album był ustawiony jako prywatny, dla tego chyba nie banglało
  6. Zawsze mam pastę tempo w samochodzie:thumbup1: nawet mam fotę - przed i po użyciu http://www.enjoymiamibeach.com/auto-body-shop-collision-repair-dent-removal/images/BeforeAfter.jpg Hmmm... to chętnie pożyczę tą pastę,gdy będę miał bardziej poważne problemy https://picasaweb.google.com/104028046182412831910/7Sierpnia2012SpotAudiA4# - parę zdjęć z dzisiaj, szału niestety nie ma, ale zawsze jakaś pamiątka PIXI, o taką pastę Ci chodziło? FARECLA G3 250G PASTA POLERSKA NAJTANIEJ WROCŁAW (2517493959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  7. No to do zobaczenia na górze, też będę P.S. Wozi ktoś z was w samochodzie pastę tempo i by mógł użyczyć? Cztery ryski mnie irytują na lakierze... ;/
  8. Ja bym zawitał góra jak najbardziej na tak
  9. No ładnie grzało, ładnie trochę szkoda mi była stamtąd zjeżdżać, no ale lepiej w grupie Dzięki chłopaki za spota ;]
  10. To i ja się przyjadę po pracy, ale jak widać dużo chętnych nie ma więc pewnie tylko się zapali fajeczkę i do domu.
  11. Miejsce Promenada?
  12. Może też bym się przejechał...
  13. z różnych miejsc możesz, na przykład z Górczewskiej, albo wjazd koło WATu na Bemowie
  14. Jak to co czytam, to faktycznie moja jakaś taka przeciętna ta seria
  15. Elo, i dzisiaj zrobiony został chip Zobaczcie co chłopaki z R-PERFORMACE wycisnęli z mojego 1.9 TDI http://mocydlarz.firehost.pl/IMG_2008-2.jpg P.S. Nie wiedziałem, że miałem taką mocną serię
  16. Zgadza się, już się zapisałem na listę, a umówię się z nimi jakoś pod koniec miesiąca.
  17. Też bym chętnie się dopisał ---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- Jednak cofam, Wrocław za daleko ;/ będę szukał dalej coś w Wawie.
  18. Ostatecznie dzisiaj Torwar o 19?
  19. To już dwóch. Ktoś jeszcze? Jakieś Audi? To i ja się przejadę ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- To już dwóch. Ktoś jeszcze? Jakieś Audi? To i ja się przejadę
  20. Siemasz fani A4 Jestem tu świeży, ale mam nadzieję, że szybko się dogadamy. Niestety właścicielem Audi A4 jestem od niedawna, ale w sercu nosiłem go od paru lat ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.