Treść opublikowana przez MOCNY2002
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie nie nie tam wariują i palą kapcia, wyścigów to raczej tam nigdy nie widziałem fajnych. Ogólnie strach zaparkować samochód na głównym placu, duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie jechać do lakiernika, albo do ubezpieczalni xD
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm... to może dzisiaj spot w duo car?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro się ktoś wybiera?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI, pamiętam że mówiłeś tez o jakiejś paście z żółwiem, o taką chodziło: Turtle Wax Safe Cut pasta polerska (2490154776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy może jednak lepsza PASTA POLERSKA FARECLA G3 250g. - KURIER (2541513830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A teraz? Album był ustawiony jako prywatny, dla tego chyba nie banglało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze mam pastę tempo w samochodzie:thumbup1: nawet mam fotę - przed i po użyciu http://www.enjoymiamibeach.com/auto-body-shop-collision-repair-dent-removal/images/BeforeAfter.jpg Hmmm... to chętnie pożyczę tą pastę,gdy będę miał bardziej poważne problemy https://picasaweb.google.com/104028046182412831910/7Sierpnia2012SpotAudiA4# - parę zdjęć z dzisiaj, szału niestety nie ma, ale zawsze jakaś pamiątka PIXI, o taką pastę Ci chodziło? FARECLA G3 250G PASTA POLERSKA NAJTANIEJ WROCŁAW (2517493959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to do zobaczenia na górze, też będę P.S. Wozi ktoś z was w samochodzie pastę tempo i by mógł użyczyć? Cztery ryski mnie irytują na lakierze... ;/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym zawitał góra jak najbardziej na tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ładnie grzało, ładnie trochę szkoda mi była stamtąd zjeżdżać, no ale lepiej w grupie Dzięki chłopaki za spota ;]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To i ja się przyjadę po pracy, ale jak widać dużo chętnych nie ma więc pewnie tylko się zapali fajeczkę i do domu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miejsce Promenada?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może też bym się przejechał...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z różnych miejsc możesz, na przykład z Górczewskiej, albo wjazd koło WATu na Bemowie
-
Audi A4 1.9 TDI, 2002r - ponad 267 tysięcy przebiegu - modyfikacja R-PERFORMANCE
Jak to co czytam, to faktycznie moja jakaś taka przeciętna ta seria
-
Audi A4 1.9 TDI, 2002r - ponad 267 tysięcy przebiegu - modyfikacja R-PERFORMANCE
Elo, i dzisiaj zrobiony został chip Zobaczcie co chłopaki z R-PERFORMACE wycisnęli z mojego 1.9 TDI http://mocydlarz.firehost.pl/IMG_2008-2.jpg P.S. Nie wiedziałem, że miałem taką mocną serię
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Zgadza się, już się zapisałem na listę, a umówię się z nimi jakoś pod koniec miesiąca.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Też bym chętnie się dopisał ---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- Jednak cofam, Wrocław za daleko ;/ będę szukał dalej coś w Wawie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatecznie dzisiaj Torwar o 19?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To już dwóch. Ktoś jeszcze? Jakieś Audi? To i ja się przejadę ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- To już dwóch. Ktoś jeszcze? Jakieś Audi? To i ja się przejadę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz fani A4 Jestem tu świeży, ale mam nadzieję, że szybko się dogadamy. Niestety właścicielem Audi A4 jestem od niedawna, ale w sercu nosiłem go od paru lat ;]