Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.


Gacek51

Rekomendowane odpowiedzi

Po wstępnej rozmowie z EcuProject zakładam nową listę na rok 2012 na grupowy chiptuning,potrzeba 10 osób i możemy mysleć o rozmnożeniu koni mechanicznych w swoich autkach,dlatego zapraszam do wpisywania się na listę,ceny pozostały takie same jak poprzednio,czyli takie:

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Noto zaczynamy

1.Gacek51 A4 B6 1.9tdi AWX

2.Yamahayzfr13 A4 B5 1.9 tdi AFN

3.IDUAL A4 B5 1.9 tdi AHH

4.Marcenao A4 B5 1,9 TDI AFN

5.gumis601 A4 B6 1.9tdi AVF

6. VW Bora 1.9 tdi AJM

7.Lukas4334 A4 B5 1.9 tdi AFN

8.raSheed A4 2.0 tdi BRD

9.simon_75 A4 B6 1.9tdi AVF

10.Tomcast A4 B6 1.9tdi AVF

11.marcin9680 A4 B6 1.9tdi AWX

12.Dr.A4

13.xDiselx A4 B6 1.9tdi AwX

14.Remigiusz A4 B5 1.9tdi AFN

15.tommy-cichy A4 B6 1.9tdi AVF Quatro

16.waldi_007 A4 B6 1.9tdi AWX

17.Egzekutor A4 B6 1.9tdi AWX

18.Lukasz10 Seat Leon 1.9 tdi ARL

19.domialex A6 C5 AWT 1.8t

20.czerwo123 Seat Leon 2.0tdi BKD

21.mariusz_589 A3 1.9tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyć zadzwonił 509696100 i bedziesz dokładnie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serii ok 160-170 km,u mnie juz jest dosc namotane to celuje w 2xx km,a co wyjdzie to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyć zadzwonił 509696100 i bedziesz dokładnie wiedział.

To jest numer do ECU PROJEKT Bo ja piszał bym sie ale mam założone wtryski od AFN i nie wiem czy strojenie takiego auta też jest w cenie GRUPOWEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Ecu Project jest we Wrocławiu? Jak wygląda taki grupowy chiptuning? Wszyscy razem zjeżdżają się jednego dnia do nich i po kolei "robią" auta?

Ile mocy mogą wycisnąć z silnika AFN (110KM)?

wstępnie jestem chętny:

Marcenao Audi A4 B5 1,9 TDI AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak panowie,przy grupowym 1 modyfikacja jest mozliwa np.wieksze wtryski,fmic,turbo.Przy dopłacie 200zł modyfikacji moze byc znacznie wiecej bez ograniczeń.Jeśli ktoś chce zmienić dotychczasowy soft po innej firmie też wliczone to jest do grupowego,oprócz softów robionych w firmach Dynosoft,MRmotors i Comsport po ktorych zmiana softu jest tańsza.

Tak,EcuProjekt jest we Wrocławiu,musi być odpowiednia ilosc osób(10) i wtedy kazdy umawia się idywidualnie na strojenie.

Jak kogoś pominełem na liscie lub coś się zmieni to pisać.

nicramk dopisywać cię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy indywidualnie po zebraniu odpowiedniego grona,piszesz się,bedzie szybciej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne...dla jasnosci narazie mam serie ale planuje na czasie wymienic wtryski na 216 czyli koszta chipa nie ulegaja zmianie lecz gdybym do tego dolozyj jeszcze wydajniejesze turbo to juz ponosze...itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to dopisuje,czasami lepiej troche dołozyć sprzetu i kasy,ale ma się spokój na dłuższy czas,powiedzmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam silnik AVF nakulane już 225tys, czy taki podstawowy program na ok 170KM będzie dla niego bezpieczny? Sporo jeżdżę i szczerze mówiąc zależy mi na sprawnym i bezpiecznym wyprzedzaniu ale dobrze by było gdyby spalanie pozostało na tym samym poziomie czyli jakieś 5,5 w trasie. Jest to możliwe?:) Czy po takiej modyfikacji, nalezy jakoś bardziej dbać o silnik, częstsze wymiany oleju i filtrów? Jakie elementy się szybciej zużywają po tym? Chciałbym tym autkiem nakulać jeszcze jakieś 100tys albo więcej, więc pytanie czy warto tak żyłować silnik?

Jeśli odpowiedzi będą satysfakcjonujące to się piszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego silnika 170 KM to taki normalny soft ,jeszcze bez przegięć,użytkownicy przy takich mocach mowia ze spalanie jest takie same lub delikatnie mniejsze,ze wzgledu nato ze nie musisz tak deptac w pedał,bo jest silnik zwawszy i szybciej reaguje na twoje polecenia,a z ekploatacja jak wszystko robisz na czas to nie powinno byc zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a 3.0 benzynkę też się da podnieść z tych nędznych 220KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz to podparte jekimis zmianami mechanicznymi typu:wydech,dolot,obrobka głowicy to tak,w innym wypadku sobie odpusc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...