Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.


Gacek51

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie wiem, czy dam radę w najbliższym czasie... dlatego pytam kiedy to ma być?

Myśle ze te 2-3 moze 4 tygodnie to potrwa zanim wszyscy się ustawią,także masz jeszcze troche czasu,oczywiscie listy nie zamykamy mozna się dopisywać.

Noto panowie zaczynamy tel.513399363 i mozna się umawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak się dopisze to jest możliwy termin 23 marca?

Telefon jest podany,musisz się pytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonimy umawiamy sie na terminy i jak musimy mowic ze z klubu-a4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem, czy dam radę w najbliższym czasie... dlatego pytam kiedy to ma być?

Myśle ze te 2-3 moze 4 tygodnie to potrwa zanim wszyscy się ustawią,także masz jeszcze troche czasu,oczywiscie listy nie zamykamy mozna się dopisywać.

Noto panowie zaczynamy tel.513399363 i mozna się umawiać.

No spoko, będę wiedział więcej w połowie marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonimy umawiamy sie na terminy i jak musimy mowic ze z klubu-a4 ?

Jak chcesz w tej cenie to raczej byłoby wskazane o tym powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze śląskiego ktoś sie wybiera czy lepiej poszukać bliżej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie już jakieś terminy ?? Chwalic się osiągami :)

No ja umówiłem się na dzisiaj i już jestem po :D

Na AVF poprosiłem o bezpieczny program i Mirek wyciągnał 164,9/ 375,3 Nm. Dodam że w serii było 142/317 ;)

Jak to się spisze na trasie, napiszę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie już jakieś terminy ?? Chwalic się osiągami :)

No ja umówiłem się na dzisiaj i już jestem po :D

Na AVF poprosiłem o bezpieczny program i Mirek wyciągnał 164,9/ 375,3 Nm. Dodam że w serii było 142/317 ;)

Jak to się spisze na trasie, napiszę później.

No 164 to już ładnie....

Miales jakies zmiany prze softem czy pojechales "tak jak stałeś" ??

Pewnie na trasie znaczna różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem tak jak stałem ;)

W ogóle po wjeździe na hamownie okazało sie że prowadnice w turbinie stały, czego w ogóle nie byłem świadomy. Mirek ostro go przegonił i na szczęście ruszyły. Pierwszy pomiar pokazał, że silnik na serii ma 142KM (AVF). Dostałem bezpieczny sofcik, wyszło 164,9KM i jest pieknie:) Zupełnie inna jazda przy wyprzedzaniu, jak na moje potrzeby w zupełności wystarczy, dopiero teraz jest sens posiadania 6 biegu:) Spalanie jeśli wzrosło to niezauważalnie. Te 800zł to była bardzo dobra inwestycja w radość z jazdy, jeśli ktoś z was ma zdrowy silnik to nie ma na co czekać polecam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jezeli lista dalej aktualna to bardzo prosze o dopisanie mnie do listy z moim AWXem , rozumiem ze co do terminu realizacji owego chipowania trzeba dogadywac cala sprawe z chlopakiami z Ecu-Project.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem tak jak stałem ;)

W ogóle po wjeździe na hamownie okazało sie że prowadnice w turbinie stały, czego w ogóle nie byłem świadomy. Mirek ostro go przegonił i na szczęście ruszyły. Pierwszy pomiar pokazał, że silnik na serii ma 142KM (AVF). Dostałem bezpieczny sofcik, wyszło 164,9KM i jest pieknie:) Zupełnie inna jazda przy wyprzedzaniu, jak na moje potrzeby w zupełności wystarczy, dopiero teraz jest sens posiadania 6 biegu:) Spalanie jeśli wzrosło to niezauważalnie. Te 800zł to była bardzo dobra inwestycja w radość z jazdy, jeśli ktoś z was ma zdrowy silnik to nie ma na co czekać polecam serdecznie.

Z poprzedniego telefonu do Mirka wyszlo ze nie bardzo jest sens ugadywac sie juz teraz na "za dwa tygodnie" ...w sumie ma racje... Jutro dzwonie i staram sie ustawić na czwartek rano... Moze sie uda i mam nadzieje ze wszytsko w autku jest na tyle dobrze ze da sie cos fajnego z tego mojego traktorka wycisnac... :) OBY :)

Ktoś by sie jeszcze na czwartek pisał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jezeli lista dalej aktualna to bardzo prosze o dopisanie mnie do listy z moim AWXem , rozumiem ze co do terminu realizacji owego chipowania trzeba dogadywac cala sprawe z chlopakiami z Ecu-Project.

Lista otwarta,dopisany,mozesz sie umawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff prawdopodobnie na przyszły tydzien bede sie umawial na wymiane wtryskow 216,akurat gosc jest z wrocławia zrobimy to na miejscu(przekladke) a wczesniej postaram sie umowic w Ecu projekt na wizyte tak by za 1razem pyknac 2 tematy i :kox: mysle ze bedzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...