Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.


Gacek51

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę mnie dopisać z moim AWX:)) Myślę że nie będzie problemu jak na początek maja się umówie?

Nie powinno byc problemu.

Ja jestem umówiony na sobote.

Noto juz jestem po wizycie,z silnikiem wszystko ok,a oto wynik

scan0002kd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Adam ładnie Ci wyciągneli :D Ty tam masz turbinke wieksza prawda :), i jak wrazenia z jazdy teraz ?? :D

Tak,turbo jest z BRD,wrazenia oczywiscie na plus,wynik pewnie byłby lepszy,ale moje pompki nie sa juz pierwszej swiezosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacek a szybciej już gdzieś stroiłeś że miałeś 148 koni czy po prostu po włożeniu turba BRD tyle wyszło w serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wyszło po włozeniu nowej turbiny,ale to nie jest zwykła BRD,tylko hybryda BRD z wirnikiem CAHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Adam ładnie Ci wyciągneli :D Ty tam masz turbinke wieksza prawda :), i jak wrazenia z jazdy teraz ?? :D

Tak,turbo jest z BRD,wrazenia oczywiscie na plus,wynik pewnie byłby lepszy,ale moje pompki nie sa juz pierwszej swiezosci.

Sprzęgło masz seryjne AWX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tu mirass z ECUPROJECT

proszę o pilny kontakt osobe ktora była dziś srebrnym audi 1.9TDI 130PS nr rejestracyjny DW C1969 na programie o kontakt telefoniczny!!!! kolega jest z Wroclawia, okolice Legnickiej , Dlugiej mieszka

w jego aucie sa moje klucze od domu :)

jesli ktos ma tel do kolegi to prosze o przyspieszenie sprawy

moj telefon 502730289

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tu mirass z ECUPROJECT

proszę o pilny kontakt osobe ktora była dziś srebrnym audi 1.9TDI 130PS nr rejestracyjny DW C1969 na programie o kontakt telefoniczny!!!! kolega jest z Wroclawia, okolice Legnickiej , Dlugiej mieszka

w jego aucie sa moje klucze od domu :)

jesli ktos ma tel do kolegi to prosze o przyspieszenie sprawy

moj telefon 502730289

pozdr

Na spotach nie bywa....więc ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Dobre to...

I by nie było OT, będę w Polsce, we Wrocku na początku sierpnia. Planuję wrzucić turbinę i FMIC.

Miałem raz mapowane autko, czy mogę też się dopisać na ECU w jakiejś super promocyjnej cenie na strojenie?

Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny sa podane na 1 stronie,ale termin dosc odległy,lepiej poczekac i umawiac sie po modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem na programie w piątek 23 marca o 15 30

A 4 b7 Avant z silnikiem BRF założone turbo BRD oraz smic i w pierwsze hamowanie pokazało niestety tylko 122 km nie mogliśmy dojść dlaczego tylko tyle, później okazało się że to przez wydajność wtrysków i ostatecznie skończyło się na 157km.

Teraz pytanie czy warto regenerować i czyścić wtryski czy kupić nowe? Teraz kupno nowych czy używanych?

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem na programie w piątek 23 marca o 15 30

A 4 b7 Avant z silnikiem BRF założone turbo BRD oraz smic i w pierwsze hamowanie pokazało niestety tylko 122 km nie mogliśmy dojść dlaczego tylko tyle, później okazało się że to przez wydajność wtrysków i ostatecznie skończyło się na 157km.

Teraz pytanie czy warto regenerować i czyścić wtryski czy kupić nowe? Teraz kupno nowych czy używanych?

POZDRAWIAM

1. nie ten dział z pytaniem

2. szukaj nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...