-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mój błąd nie wkleiłem linka http://moto.allegro.pl/zaciski-jarzma-tarcze-przod-audi-s4-a4-b6-b7-s3-a3-i2185830799.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
co myślicie o tym komplecie niby stan bdb i czy do swapa w b7 BRE brakuje tylko klocków? Czy felga 17 cali 35 et podejdzie? z góry dziękuje za odpowiedź
-
[B7] co o tym myślicie
he nie bardzo... czyli jedna wielka lipa?
-
[B7] co o tym myślicie
nie chodzi mi o to w jakim stanie są opony bo są to w 100% praktycznie nówki sztuki, tylko czy warto wsadzić to do auta? wiem że głupio zrobiłem najpierw kupiłem a potem pomyślałem... teraz nie daje mi to spokoju....
-
[B7] co o tym myślicie
dlaczego bieżnikowane? warto to zakładać ?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
witam byłem na programie w piątek 23 marca o 15 30 A 4 b7 Avant z silnikiem BRF założone turbo BRD oraz smic i w pierwsze hamowanie pokazało niestety tylko 122 km nie mogliśmy dojść dlaczego tylko tyle, później okazało się że to przez wydajność wtrysków i ostatecznie skończyło się na 157km. Teraz pytanie czy warto regenerować i czyścić wtryski czy kupić nowe? Teraz kupno nowych czy używanych? POZDRAWIAM
-
[B7] co o tym myślicie
http://www.ebay.de/itm/270936241666?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 co o myślicie o tych felgach i oponach marki SUNEW.Opony praktycznie nowe 4 tys przejechane. Kupiłem ten komplet za cenę widoczną w aukcji z myślą o mojej A4 b7 Avant. Czekam na przesyłkę i tak się głowię czy dobrze zrobiłem kupując ten komplet, co sądzicie o tych oponach SUNEW
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
czy jak się dopisze to jest możliwy termin 23 marca?
-
[B7 BRE] Zamiana turbiny na BRD i podwójny IC
Witam tydzień temu padło mi turbo BRE i skompletowałem wszystkie potrzebne części do założenia drugiego prawego IC i turbo BRD (na dniach będzie wszystko montowane) Moje pytanie brzmi czy mogę jeździć na tym osprzęcie bez zmiany programu i czy nic się nie będzie działo? Dopiero przed świętami zawitam w Polsce i wtedy zmienię soft
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
czytam czytam i nie mogę dość do tego czy opłaca się wymienić pompę olejową na zębatkach na tą z BKD Mam silnik brf-bre z 2007r pompa na zębatkach czy w tym silniku też występuje wada ze zbierakiem?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
a jak to jest z pompą olejową na kołach zębatych czy również jest wadliwa?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników, Posiadam Audi A4 b7 Avant 2.00 Tdi 136 Ps silniczek BRF a rok produkcji 2007 Pozdrawiam
kamil02021991
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta