Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil02021991

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mój błąd nie wkleiłem linka http://moto.allegro.pl/zaciski-jarzma-tarcze-przod-audi-s4-a4-b6-b7-s3-a3-i2185830799.html
  2. co myślicie o tym komplecie niby stan bdb i czy do swapa w b7 BRE brakuje tylko klocków? Czy felga 17 cali 35 et podejdzie? z góry dziękuje za odpowiedź
  3. he nie bardzo... czyli jedna wielka lipa?
  4. nie chodzi mi o to w jakim stanie są opony bo są to w 100% praktycznie nówki sztuki, tylko czy warto wsadzić to do auta? wiem że głupio zrobiłem najpierw kupiłem a potem pomyślałem... teraz nie daje mi to spokoju....
  5. dlaczego bieżnikowane? warto to zakładać ?
  6. witam byłem na programie w piątek 23 marca o 15 30 A 4 b7 Avant z silnikiem BRF założone turbo BRD oraz smic i w pierwsze hamowanie pokazało niestety tylko 122 km nie mogliśmy dojść dlaczego tylko tyle, później okazało się że to przez wydajność wtrysków i ostatecznie skończyło się na 157km. Teraz pytanie czy warto regenerować i czyścić wtryski czy kupić nowe? Teraz kupno nowych czy używanych? POZDRAWIAM
  7. http://www.ebay.de/itm/270936241666?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 co o myślicie o tych felgach i oponach marki SUNEW.Opony praktycznie nowe 4 tys przejechane. Kupiłem ten komplet za cenę widoczną w aukcji z myślą o mojej A4 b7 Avant. Czekam na przesyłkę i tak się głowię czy dobrze zrobiłem kupując ten komplet, co sądzicie o tych oponach SUNEW
  8. czy jak się dopisze to jest możliwy termin 23 marca?
  9. Witam tydzień temu padło mi turbo BRE i skompletowałem wszystkie potrzebne części do założenia drugiego prawego IC i turbo BRD (na dniach będzie wszystko montowane) Moje pytanie brzmi czy mogę jeździć na tym osprzęcie bez zmiany programu i czy nic się nie będzie działo? Dopiero przed świętami zawitam w Polsce i wtedy zmienię soft
  10. czytam czytam i nie mogę dość do tego czy opłaca się wymienić pompę olejową na zębatkach na tą z BKD Mam silnik brf-bre z 2007r pompa na zębatkach czy w tym silniku też występuje wada ze zbierakiem?
  11. a jak to jest z pompą olejową na kołach zębatych czy również jest wadliwa?
  12. Witam wszystkich użytkowników, Posiadam Audi A4 b7 Avant 2.00 Tdi 136 Ps silniczek BRF a rok produkcji 2007 Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.