Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.


Gacek51

Rekomendowane odpowiedzi

można się jeszcze dopisać?

Mozna,dopisac?

be!fer,najlepiej zadzwon,bedziesz wiedział na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam do 1,9tdi avf cena bedzie 800zl, bo za bardzo nie kumam tych oznaczen

z gory dziekuje i pozdrawiam

1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon___75 - u mnie średnia prędkość 122km/h na autostradzie średnie spalanie wyszło mi 6,5. Mam aktualnie 165km/400Nm. Virusa robiłem w Opolu. W ECU byłem tylko na hamowni i średnio jestem zadowolony za obsługi:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon___75 - u mnie średnia prędkość 122km/h na autostradzie średnie spalanie wyszło mi 6,5. Mam aktualnie 165km/400Nm. Virusa robiłem w Opolu. W ECU byłem tylko na hamowni i średnio jestem zadowolony za obsługi:/

Co sie stalo ze obsluga nie brdzo Ci podpasowala ?

Pytam o spalanie bo mi tez okolo 6,5-7 l ciagnie teraz przy autostradowych 130-160...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodam jeszcze. samochód to A6 C5 AWT 1.8T. w sprawie terminu kontaktować jest osobiście? jaka ostatecznie cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodam jeszcze. samochód to A6 C5 AWT 1.8T. w sprawie terminu kontaktować jest osobiście? jaka ostatecznie cena?

W sprawie terminu misisz dzwonić,cena 1200zł a ostateczna to juz na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon___75 - u mnie średnia prędkość 122km/h na autostradzie średnie spalanie wyszło mi 6,5. Mam aktualnie 165km/400Nm. Virusa robiłem w Opolu. W ECU byłem tylko na hamowni i średnio jestem zadowolony za obsługi:/

Co sie stalo ze obsluga nie brdzo Ci podpasowala ?

Pytam o spalanie bo mi tez okolo 6,5-7 l ciagnie teraz przy autostradowych 130-160...

mi spalił tyle tez na autostradzie, wydaje mi się że wynik całkiem fajny, mniej nie będzie mi palił bo mam ciężką noge:)

jeżeli chodzi o Ecu, umowionybylem po 13, a chłopak wmawiał mi że na 12 (moze niedogadanie - zdaza sie), mial byc do 20minut, czekałem godzine:/ prezyjechal zrobil pomiar ( 2minuty), skrytykowal wydruk i dzieki. Wydruk pokazałem w firmie gdzie robilem virusa i nie zgadzaja się z wykresem ktory jest tam. Z tego co mowili to turbo ma dostawac dawke przy 2.400, a na wykresie jest ze przy 2.000 ja sie na tym zbytnio nie znam, po swietach jade do nich na zczytanie logow z auta (żeby porównać z wydrukiem) i prawdopodobnie bede jechal znowu na hamownie, ale tym razem raczej do Gliwic.

odebrałem to tak że przyjechała kolejna maruda na hamownie i dupe zawraca, zrobie szybko co mam zrobic i tyle, ale to są tylko moje odczucia. ale hamownia pierwsza klasa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po...

na początek to serdeczne podziękowania dla chłopaków szczególnie dla Mirka za świetną robotę ...

serie miałem całkiem niezła bo 166 i poierwszym modzie było 205 PS i 329Nm ale ostatenie skończyło się na 191 PS i 306 Nm.

zrobiłem ponad 1000 Km i ogólnie mówiąc to jest jeden wielki BANAN :)

jak będę miał chwilkę to wrzucę wykresik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie do nich wybieram, ale nie wiem czy wycinać kat i zaślepiać egr?? podobno lepiej jak ma sie to zrobione:naughty: diagnoza zrobiona brak błedów, turbina ładnie ładuje :banan:mocy zawsze mało..haha ja jedźże po mału nawet po niemieckich autostradach max 150 lecz uwielbiam ciąg :banan: wiec niutki przybywajcie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...