Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebaOp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja tam zawsze chętny ale w ten weekend nie ma mnie w Opolu.
  2. poprzednia wersja zasuwała, a jak teraz jest jeszcze wzmocniona to już w ogóle kosmos jak to musi iść
  3. O ile to ten Seba o którym myślę to jechał moją s4 b5, teraz mam silnik ten sam, prawie To już wiecie jak idzie Jak bym następnym razem nie dojechał to na przeciw McDonalda Auto szyby , do 16:00 przeważnie jestem. Co do rakiety bez przesady, to tylko "rodzinne dynamiczne toczydło " Tak to ten sam Seba pamiętaj przejazd obwodnicą, auto jeździło jak burza
  4. Tu masz racje! Musze z tym cos zrobic :-/ ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- SEBA. Bier lustrzanke od siostry robimy foto relation :-) Bo ja cos nie moge sobie kupic :/ ja tez pozycze nikona od kuzyna i przyszły tydzień sie focimy. w przyszłym tygodniu już wracam do pracy, ale popołudniu nie ma sprawy już pewnie nowe ramki przyjdą, więc trzeba będzie zrobić kilka fotek ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- Mati w przyszłym tygodniu , czwartek lub piątek będę chyba w KK więc jak coś to mogę przekazać kratke dla Łukasza no dobrze tylko daj mi znać wcześniej bo ja nie mieszkam w k-k wiec nie wiem czy będe akurat w pobliżu Mati wyślij mi na PW numer do Ciebie, jak będę jechał do KK to zadzwonie
  5. Tu masz racje! Musze z tym cos zrobic :-/ ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- SEBA. Bier lustrzanke od siostry robimy foto relation :-) Bo ja cos nie moge sobie kupic :/ ja tez pozycze nikona od kuzyna i przyszły tydzień sie focimy. w przyszłym tygodniu już wracam do pracy, ale popołudniu nie ma sprawy już pewnie nowe ramki przyjdą, więc trzeba będzie zrobić kilka fotek ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- Mati w przyszłym tygodniu , czwartek lub piątek będę chyba w KK więc jak coś to mogę przekazać kratke dla Łukasza
  6. siemka, ja tu widzę że Ty ostro działasz z autem, dlatego się nie odzywasz ( pierwszy minus ) , jak będziesz w Op, daj znać mam jeszcze wolne to zrobimy mini spota
  7. z tego co słyszałem to możliwe że się nie odbędzie w ogóle w tym roku.
  8. ja dopiero odebrałem laptopa z naprawy, tydzień bez neta masakra
  9. dzięki chłopaki za spota , fajnie było poznać nowych ludzi, oby więcej takich spotów
  10. Panowie może o 17 pod karolinką w Opolu
  11. ja tez jak będę to okolo 17 ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 19:45 ---------- w takim razie będę przed 17 na karolince obok toru kartingowego - znajdziemy się
  12. ja będę o 16 , zobaczę co się będzie działo, będzie ktoś jeszcze z Opola?
  13. wstępnie mogę powiedzieć że będę w niedziele pod LM, a jak będzie padało do możemy podskoczyć do Mc Donalda.
  14. o to się nie bój że będą, bo w tym roku jeszcze nie byli na żadnym spocie - chyba dali sobie spokój z tą działalnością. A tak wstępnie wiemy ile osób się pisze na jakiegoś spota??
  15. ja widziałem Cię przy taśmociągu jak się jedzie do Krapkowic, a ja jechałem służbówką ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- co do spota jak tylko będę miał możliwość to będę na 1000% tylko dajcie znać może tym razem w Opolu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.