Treść opublikowana przez joeblack
-
Prośba o analize logów dynamicznych
Panowie pozwólcie mi na szybko zasięgnąć wiedzy ....bo moje auto umiera na ramionach straszny muł wydaje mi sie ze przepływka padła oraz turbo sie zacina lub kat zapchany ...porsze o ocenę erg zaślepiony ... 003-011 dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 17:05 ---------- Panowie czy naprawdę nikt nie wie :decayed: ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- czuje sie olewany
-
Zwiększone spalanie. Termostat?
Mam -Nowy czujnik tem. org.- termostat i musze jechać 16km aby załapać 90c....ERG zatkany ...nie wiem jak wy To ludzie robicie ze niektórzy już po 5-6 km mają 90c... chodzi mi o pierwszą jazdę po nocy
-
Co to za wyciek ?
2010 rok i 190tys:wink: a za 10 lat ktoś kupi to auto z przebiegiem 180tys:wink: oczywiście nie pisze ze właściciel bedzie miał cokolwiek z tym do czynienie , bardziej mam na myśli kolejnych użytkowników:banan:
-
Rura Intercolera
WĄŻ RURA TURBINY Audi A4 A6 1,9 2,0 TDi NOWY (2922907402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Wąż turbiny - czy ktoś go regenerował domowymi sposobami?
zamiennik nie znaczy ze bedzie gorszy , lecz org wąż jest twardy i dość solidny a zamiennik może być zwykłą cienką rurą z oplotem -ważne aby to łączenie metalowe było pewne bo jak coś bedzie nie tak to ciśnienie zrobi swoje Ja miałem małą dziurę przy tym łączeniu --użyłem całą taśmę szarą do rur i wytrzymało to 12km spokojnej jazdy lecz za 100zl chyba bym sie skusił...ja dałem 310zł
-
Wąż turbiny - czy ktoś go regenerował domowymi sposobami?
też miałem ten problem ,niestety nic nie pomoże wiem po swoich próbach ...ratuje tylko nowy ...wystarczy poszukać a można kupić za 320zł
-
Uszkodzona turbina + szara maź idąca od silnika do turbiny
To są opary olejowe z odmy , nic sie takiego strasznego nie dzieje:wink: różnica temperatur robi swoje , przeczyścić i bedzie ok gorzej z turbina:decayed:
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
nigdy nie bedę stosował żadnych dodatków do oleju lać 5w30 wymieniać co 15-17 tys i bedzie dobrze , mój znajomy zajechał Carismę przez 4 lata nie wymienił oleju , flitów i auto padło i kup pan od takiego auto
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
żadna płukanka tego nie wymyje !!! nawet za 1000zł tu w gre wchodzi tylko czyszczenie każdej części --jest to b. pracochłonne czasem jest tak ze silnik death:decayed: i tyle ... zorientować sie ile kosztuje używka ...lecz tylko pewne źródło
-
słabo odpala na zimnym
świece i aku -sprawdzić i bedzie ok:wink:
-
[ALL] Diesel a zima(rozgrzewanie silnika)
ja nie będę zakładac karton jak czujnik dobry i termostat to niema takiej potrzeby mam wszystko sprawne i dzisiaj przy -3 jechałem 20km az wyskoczyło 90:P lecz obroty 2000tys bo ślisko a w środku 19c
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
powiem szczerze ze gdybym sam zobaczył mój silnik w takim stanie sam bym sie załamał ja bym czyścił , a raczej bym próbował ...kupić zawsze można ,lecz nie wiadomo co to bedzie ?? ...i oczywiście szukac przyczyny takiego stanu ! bo cos nie chce mi sie wierzyć ze zregenerowane turbo jest tak zajechane ze puściło tyle oleju ...
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
jestem zdania lepiej mieć 300-350 tys km prawdziwe niż 180 kręcone , bo nie wiadomo w jakim stanie jest silnik , a te oleje LL są do d....
-
[B5 AHU] Jaka turbina - nowa czy regenerowana ?
moja ma 318tyś coś tam oleju bierze ale nie dużo
-
Poważny problem.
obstawiam pierwszą rurę od turbo do IC... ostatnio wymieniałem kupiłem za 350zł nowa w aso 780
-
Intercooler zalany olejem
to prawda, turbina pada zbierać na używaną lub najlepiej nowa , lecz to koszt 2300zł regeneracji nie polecam !!
-
2.0 alt
Mój brat ma 2.0 kupiony w Holandii i tam też była zamontowana holenderska instalacja lpg... jednym słowem masakra !!! same problemy z Ta instalacją , z tego co wiem jeździ na pb ...
-
Aktualizacja FIS
a juz myślałem że nie będzie takiej potrzeby ...wyjdzie dość drogo aby mieć tylko kolory na wyświetlaczu
-
Aktualizacja FIS
witam, czy można aktualizować FIS bo mamy 2 auta audi a4 1 -2001-06 2- 2002-07 w tym pierwszym jest on cały w kolorze czerwonym a w 2 -im jest ładny kolorowy --czy można załadować taki sam do auta nr1 -- są to FIS'y
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
ale jazda , wymieniłem radio 3 mies temu i nie podłączyłem separatora do + -- ciągle miałem problemy z radiem aż do dzisiaj -- bo podłączyłem ten cholerny + i życie znów jest piękne.... tu jest kopalnia wiedzy
-
Polski VAG 4.9 - brak połączenia
zapłon oczywiście ze tak , kierowac sie według info szymus_k
-
Szumi przy przyśpieszaniu. Osiągi w normie
mi też szumiało, była dziura w dolocie , pierwszy przewód od turbiny
-
proszę o ocenę logów statycznych
Panowie pozwólcie ze sie podepnę --szybka decyzja co jest nie tak 1 Fault Found: 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation zrobiłem loga VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM 4 od góry wiem troche namieszałem - proszę patrzec na date 15 September 2012 09:07:56 czy tam jest wszystko ok, n75 czyściłem a moze to żaluzje ???jeszcze posprawdzam wężyki:wink: juz mam pęknięta rura pozdrawiam
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji 8E0 959 126 C
no wlaśnie jakie?? moja klima to padaka...zrobiłem pełen servis napelnienie , odgrzybienie, olej i dalej lipa.. dlawika nie ruszalem ani czujnika cisnienia --mechanik mowi ze nie trzeba filt kabinowy wymieniony...brak sił u mojego ojca jak dam na 16s to lodówka a tu na low mizernie błędy 1 Fault Found: 01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent zrobiłem nastawy początkowe i sprawdziłem jaka jest tem. tam sa 4 kratki 1 24c 2 25c 3 6.4c 4 8.3c co wy na to, po zrobieniu zastawów blad zniknął Nastawy podstawowe : 04 Basic Settings Potwierdzasz Wpisujesz numer grupy 001 Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz. Wszystkie silniczki sterowania przejadą sobie od jednego końca do drugiego, Ŝeby poznać pozycje krańcowe. Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w kaŜdej pozycji zera (0). Jest to znak, Ŝe nastawy podstawowe zakończyły się. Jeszcze raz dla pewności odczytujemy błędy i kończymy pracę VAGa. Od tej chwili moŜemy cieszyć się ponownie prawidłową pracą naszej automatycznej klimatyzacji
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji 8E0 959 126 C
No właśnie gdzie jest ten czujnik:P i jakie objawy