-
Prośba o analize logów dynamicznych
Panowie pozwólcie mi na szybko zasięgnąć wiedzy ....bo moje auto umiera na ramionach straszny muł wydaje mi sie ze przepływka padła oraz turbo sie zacina lub kat zapchany ...porsze o ocenę erg zaślepiony ... 003-011 dynamiczne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 17:05 ---------- Panowie czy naprawdę nikt nie wie :decayed: ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- czuje sie olewany
-
Zwiększone spalanie. Termostat?
Mam -Nowy czujnik tem. org.- termostat i musze jechać 16km aby załapać 90c....ERG zatkany ...nie wiem jak wy To ludzie robicie ze niektórzy już po 5-6 km mają 90c... chodzi mi o pierwszą jazdę po nocy
-
Co to za wyciek ?
2010 rok i 190tys:wink: a za 10 lat ktoś kupi to auto z przebiegiem 180tys:wink: oczywiście nie pisze ze właściciel bedzie miał cokolwiek z tym do czynienie , bardziej mam na myśli kolejnych użytkowników:banan:
-
Rura Intercolera
WĄŻ RURA TURBINY Audi A4 A6 1,9 2,0 TDi NOWY (2922907402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Wąż turbiny - czy ktoś go regenerował domowymi sposobami?
zamiennik nie znaczy ze bedzie gorszy , lecz org wąż jest twardy i dość solidny a zamiennik może być zwykłą cienką rurą z oplotem -ważne aby to łączenie metalowe było pewne bo jak coś bedzie nie tak to ciśnienie zrobi swoje Ja miałem małą dziurę przy tym łączeniu --użyłem całą taśmę szarą do rur i wytrzymało to 12km spokojnej jazdy lecz za 100zl chyba bym sie skusił...ja dałem 310zł
-
Wąż turbiny - czy ktoś go regenerował domowymi sposobami?
też miałem ten problem ,niestety nic nie pomoże wiem po swoich próbach ...ratuje tylko nowy ...wystarczy poszukać a można kupić za 320zł
-
Uszkodzona turbina + szara maź idąca od silnika do turbiny
To są opary olejowe z odmy , nic sie takiego strasznego nie dzieje:wink: różnica temperatur robi swoje , przeczyścić i bedzie ok gorzej z turbina:decayed:
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
nigdy nie bedę stosował żadnych dodatków do oleju lać 5w30 wymieniać co 15-17 tys i bedzie dobrze , mój znajomy zajechał Carismę przez 4 lata nie wymienił oleju , flitów i auto padło i kup pan od takiego auto
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
żadna płukanka tego nie wymyje !!! nawet za 1000zł tu w gre wchodzi tylko czyszczenie każdej części --jest to b. pracochłonne czasem jest tak ze silnik death:decayed: i tyle ... zorientować sie ile kosztuje używka ...lecz tylko pewne źródło
-
słabo odpala na zimnym
świece i aku -sprawdzić i bedzie ok:wink:
-
[ALL] Diesel a zima(rozgrzewanie silnika)
ja nie będę zakładac karton jak czujnik dobry i termostat to niema takiej potrzeby mam wszystko sprawne i dzisiaj przy -3 jechałem 20km az wyskoczyło 90:P lecz obroty 2000tys bo ślisko a w środku 19c
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
powiem szczerze ze gdybym sam zobaczył mój silnik w takim stanie sam bym sie załamał ja bym czyścił , a raczej bym próbował ...kupić zawsze można ,lecz nie wiadomo co to bedzie ?? ...i oczywiście szukac przyczyny takiego stanu ! bo cos nie chce mi sie wierzyć ze zregenerowane turbo jest tak zajechane ze puściło tyle oleju ...
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
jestem zdania lepiej mieć 300-350 tys km prawdziwe niż 180 kręcone , bo nie wiadomo w jakim stanie jest silnik , a te oleje LL są do d....
-
[B5 AHU] Jaka turbina - nowa czy regenerowana ?
moja ma 318tyś coś tam oleju bierze ale nie dużo
-
Poważny problem.
obstawiam pierwszą rurę od turbo do IC... ostatnio wymieniałem kupiłem za 350zł nowa w aso 780
joeblack
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta