Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

be!fer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez be!fer

  1. o et na feldze jest napisane ET:38 Q, czyli zmieszczą się jak dobrze zrozumialem Magic87 ??
  2. Witam! Chciałem Was zapytać czy w Audi A4 Avant B6 można zmienić 205/55 R 16 na 235/40 R 18 ? Chodzi mi o to czy nie będzie mi obcierało jak załaduje autko na wczasy i z 2 osobami z tyłu czy nie będzie obcierało? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Marek
  3. Panowie ile to będzie kosztowało dla 2.5 TDi V6 180KM ? bo nie widzę w cenniku ?
  4. no jednak mam ta druga mozliwosc czyli 312/255mm. devastation moglbys dac jakies ceny na 2 osie ?
  5. No raczej mam te wieksze bo 15" felgi nie zaloze na zime :/ popoludniu postaram sie wrzucic zdjecia lub zmierzyc, btw mam do sprzedania felgi 15" z oponami michelin ice jakby ktos chcial
  6. Dzieki za szybka odpowiedz. Nie wiem jak to sprawdzic to jest napisane gdzies na tarczach czy poprostu je zmierzyc ?
  7. Witam! Niestety za niedługo będę musiał wymienić tarcze + klocki przód i tył. Mam pytanie jakie najlepiej założyć w przystępnej cenie i czy w ogóle poniżej 900zł uda się zejść czy to mój mechanik ma tylko takie ceny ?? Dzięki za odpowiedz Pozdrawiam
  8. ja bylbym chetny na 100% tylko kiedy i jedziemy bo widze ze ciezko sie Wam zbiera tych ludzi
  9. Mi pali dokladnie tyle samo. Widzisz tu jakies inne AKE? No to ja tez sie dolacze ze mi tez tyle pali nawet 10.8 jakos nie chce nizej zejsc
  10. Czesc Wszystkim!! Mam na imie Marek, jestem z okolic Bielska - Bialej, od listopada posiadam Audi A4 2,5TDi Quattro i jak narazie jestem w pelni zadowolony Mam nadzieje ze w razie jakichs problemow bede mogl liczyc na pomoc i odwrotnie jak tylko bede mogl pomoc to to zrobie! Pozdrawiam Wszystkich Marek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.