Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.


Gacek51

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez pozdrawiam kolege xDieselx i dobrze ze sie udało cos dzisiaj zrobic,bo niezłe zamieszanie tam było.

Ja tez byłem ,ale niestety silnik zgrzał sie na rolkach i powrót do domu,ale wynik tak niezły 148KM i 316Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez pozdrawiam kolege xDieselx i dobrze ze sie udało cos dzisiaj zrobic,bo niezłe zamieszanie tam było.

Ja tez byłem ,ale niestety silnik zgrzał sie na rolkach i powrót do domu,ale wynik tak niezły 148KM i 316Nm

Co znaczy sie zgrzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczął sie przegrzewać na rolkach i wywalać błedy,wczesniej czegos takiego nie miałem,dlatego dalsze czynnosci zostały przerwane do czasu usuniecia awarii,w drodze powrotnej przegoniłem auto i temperatura rosła do 110 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra...ciekawe jak to bedzie jak stane na rolkach?

a powiedz co za bledy pokazalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam ze po przygodzie kolegi Gacka sam bylem w strachu przed wjazdem na rolki, ale poszło gładko, a z tym gotowaniem to moze pompa wody siada a nie jak sugerowali uszczelka no ale musisz to sprawdzic, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie.

ja je...jeszcze sie nie umawialem a mam jakiegos stresa :kox::kox:

Bez strachu,to tylko tak groznie wygłada. :)

A u mnie,miejmy nadzieje ze to nie uszczelka tylko pompa lub termostat i visco do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie.

ja je...jeszcze sie nie umawialem a mam jakiegos stresa :kox::kox:

Bez strachu,to tylko tak groznie wygłada. :)

A u mnie,miejmy nadzieje ze to nie uszczelka tylko pompa lub termostat i visco do sprawdzenia.

masz jakies rady przed wizyta na co zwrocic uwage....tzn.opaski -szczelnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie.

ja je...jeszcze sie nie umawialem a mam jakiegos stresa :kox::kox:

Bez strachu,to tylko tak groznie wygłada. :)

A u mnie,miejmy nadzieje ze to nie uszczelka tylko pompa lub termostat i visco do sprawdzenia.

masz jakies rady przed wizyta na co zwrocic uwage....tzn.opaski -szczelnosc...

O jakie radu tu prosić.

Wszystko jest jedną wielka niewiadomą...

Tez mialem stresa jak zaczynali mocować autko do ramy...z drugiej strony stwierdzile ze co ma byc to bedzie.... i dobrze wyszlo... po ponad godzinie wszystko bylo zorbione :)

Warto pena jakiegos ze soba zabrac zeby zgrac sobie wykresik... (jak bylem to drukarka odmowila posluszenstwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle możliwość zgrania oryginalnego softu gdzieś na pendriva, tak na wszelki wypadek żeby kiedyś wrócić, robił już ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle możliwość zgrania oryginalnego softu gdzieś na pendriva, tak na wszelki wypadek żeby kiedyś wrócić, robił już ktoś tak?

Niema takiej potrzeby,zawsze mozna wgrac oryginalny soft,ale nie wiem czy bedziesz chciał po chipie.

Lista jeszcze otwarta,do kiedy to niewiem,ale jak sa jeszcze chetni to bedzie otwarta,oska czy quatro to bez roznicy,a cennik masz na 1 stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi powie jaki ja mam sterownik bo nie orientuje się w tych sprawach. Silnik 1.9 awx 2002 rok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mi powie jaki ja mam sterownik bo nie orientuje się w tych sprawach. Silnik 1.9 awx 2002 rok :wink:

Po wstępnej rozmowie z EcuProject zakładam nową listę na rok 2012 na grupowy chiptuning,potrzeba 10 osób i możemy mysleć o rozmnożeniu koni mechanicznych w swoich autkach,dlatego zapraszam do wpisywania się na listę,ceny pozostały takie same jak poprzednio,czyli takie:

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

:wink:

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

Kurcze ja będę w Polsce dopiero w sierpniu a też chętnie bym poprawił fabrykę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a wstępnie na kiedy są terminy. Ja bym był chętny do zapisania się do listy ale chciałbym pojechać dopiero koniec maja bo mam urlop i bym poremontował furkę na cacy do chipa żeby nie było niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...