Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.


Gacek51

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ale jak juz jest okazaja na chip-a to zeby wzmocnic wrazenia i nie leciec na serii to na poczatek wtryski 216 i programik za 700zl. i jest malina.

W miedzy czasie odloze na turbawke i zapytam sie kolegow z ECU ile za nastepna korekte.....dobry pomysł??!! :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było strojenie mojej A4rki :)seria jak i sam virusik wyszły bardzo ładnie :)

W serii ponad 141KM....po II modydikacji wyszło 171,8KM.

Profi podejście Mirka do tematu jak najbardziej zacheca do czestszych wizyt.

Tak jak kolega wczesniej pisał...teraz wiem do czego sluzy 6 bieg :)

Dziś po programie przejechalem juz 400 km i wszystko wydaje sie byc w jaknajlepszym porzadku :)

Nie czekac...modzić :)

audirn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli to możliwe , to proszę o dopisanie mnie do listy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie to u Ciebie simon__75 wyszlo.GratulujeJa chyba na ostatni mozliwy termin sie wybiore,finansowo za duzo rzezczy sie nazbieralo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie to u Ciebie simon__75 wyszlo.GratulujeJa chyba na ostatni mozliwy termin sie wybiore,finansowo za duzo rzezczy sie nazbieralo

Całkiem przyjemnie to wszystko wyszło :)

Na poczatku było 175 KM ale musiałbym zamontować z tyłu na klapie mega wielkie śmigło żeby czarną dziurę z tyłu rozwiało ;) Po zjechaniu do 172 nie dymi...ładnie jedzie i w sumie jest OK :) Szczerze powiem ze nawet nie myslalem ze jest mozliwosc wyskoczyć powyżej 160 KM... :) Się udało i jest GIT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kolega Ci tli=umaczył czy przez wisusa silnik jest nadmiernie obciarzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak kolega Ci tli=umaczył czy przez wisusa silnik jest nadmiernie obciarzony?

Jeśli wszystkie wymiany (oleje i filtry) beda robione na czas wszystko jest bezpiecznie.

Sam program wg Mirka jest również bezpieczny dla sprzęgła - oczywiście jeśli autko jest użytkowane z głową ;) Wiadomo ze jak ktos na zimnym silniku pod swiatłami na jedynce wciśnie gaz do deski to nawet seria sie wykrzaczy...

Tak czy siak...miło wiedzieć ze ma sie dodatkową moc pod nogą :) - pytanie na jak dlugo? -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to mnie rownierz nurtuje jak na długo?

Choc wydaje mi sie ze jest to bezpieczne jesli robi to ktos profesjonalnie,kazdy samochod ma jakies ograniczenia ktore mozna zlamac i dodac mu wigoru.

Sam z reszta napisales z glowa i dbac o serducho a jeszcze dluuuuuugo pojezdzisz. Spadam montowac lampy poliftowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to mnie rownierz nurtuje jak na długo?

Choc wydaje mi sie ze jest to bezpieczne jesli robi to ktos profesjonalnie,kazdy samochod ma jakies ograniczenia ktore mozna zlamac i dodac mu wigoru.

Sam z reszta napisales z glowa i dbac o serducho a jeszcze dluuuuuugo pojezdzisz. Spadam montowac lampy poliftowe :naughty:

Dokładnie tak jak piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety wybiore sie na jak mozliwie napozniejszy termin.. Przed wczoraj napinacz siadł, wczoraj wahacze a dzisiaj przegób.. A jeszcze mam ubezpieczenie i przeglad pod koniec marca

kolego tak to czasami bywa..powodzonka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liste uzupełniłem.

Widze panowie ze cos sie ruszyło,wyniki całkiem niezłe.

Ja jestem umówiony na jutro,zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz ja dzis u nich bylem i tez mi powiedzial ze na jutro na 13 moge podjechac jak chcem lub na srode 15:30, zobaczymy jak jutro bede z czasem stal i czy jakis wypad mi nie wyskoczy to moze podjade jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ruszyło się Panowie...ruszyło :) Wrzucać wykresiki jak już będziecie "PO" (nie mylić z partią polityczną ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po programie jestem, przed połódniem bylem u chłopaków i podciagneli mi troche mocy :D, wstepnie bylo kolo 169 ale obnizylismy do 166 KM wykres jak bede mial to wkleje bo nie mialem ze soba pena i nie bylo na co zgrac, chlopaki mi wysla na maila to wtedy go wkleje dla porownania, przy okazji poznalismy sie z Gackiem, przy okazji pozdrawiam :D u niego troszke nie poszlo ulepszanie ale to juz moze sam o tym napisze jak zechce, ogolnie wrazenia calkiem pozytywne i polecam chlopakow z Ecu Project.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po programie jestem, przed połódniem bylem u chłopaków i podciagneli mi troche mocy :D, wstepnie bylo kolo 169 ale obnizylismy do 166 KM wykres jak bede mial to wkleje bo nie mialem ze soba pena i nie bylo na co zgrac, chlopaki mi wysla na maila to wtedy go wkleje dla porownania, przy okazji poznalismy sie z Gackiem, przy okazji pozdrawiam :D u niego troszke nie poszlo ulepszanie ale to juz moze sam o tym napisze jak zechce, ogolnie wrazenia calkiem pozytywne i polecam chlopakow z Ecu Project.

jaki silnik masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...