Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BASTO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BASTO

  1. Pasuje do każdego modelu?
  2. Wyskoczyło mi coś takiego po podłączeniu kompa.
  3. Witam, Jak w tytule wyświetla taki błąd i słabo działa klimatyzacja. Podobno odpowiedzialny jest za to jakiś silniczek ale nie mogę znaleźć oznaczenia żeby go kupić? Auto A4 B6 1.9 tdi AWX
  4. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli widzę ze nie ma sensu pchać sie w jakis zamiennik tylko regenerować .
  5. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki ale ja potrzebuje auto na dojazd do pracy:)
  6. BASTO opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Kolejny raz złapało zacisk z tyłu ale tym razem juz nie ma ręcznego.Było to rozbierane parę razy,wymieniane gumki i czyszczone.Pytanie takie czy regenerować z wymiana srodka czy moze macie jakies sprawdzone zamienniki które podejda do tego i wytrzymają choć troche.Pozdrawiam
  7. Witam, Proszę o wycenę kompletnego rozrządu plus pompa wody plus wszystkie paski,rolki,sprzęgiełko alternatora do B6 1.5 TDI AWX (napinacz hydrauliczny)Pozdrawim
  8. Potrzebuję wycenę zestawu przód tarcze plus klocki do A4 B6 2003rok 1.9 TDI AWX,tak ze dwie,trzy propozycje:)wszyscy polecaja OZ + FERODO więc chętnie też poznam ceny takiego zestawu.Pozdrawiam
  9. Jak ze skladanie wszystkiego,czeka mnie składanie po jakimś miesiącu od wyjęcia:)Zaczynamy chyba od tyłu auta i przesuwamy sie do przodu tak?Nie sciągałem słupków bo zmieniałem tylko materiał na podsufitce bo zaczął żyć swoim życiem i sie w paru miejscach odkleił
  10. Witam.Panowie mam prośbę jak zdjąć srodkowe listwy drzwi,te w kolorze auta i te pod szybami na drzwiach ja akurat mam czarne.
  11. nie masz czasem linka do tego?:)złamałem ten haczyk i potrzebuje:)
  12. Ok.Dzęki.Spróbuje to rozebrać i zobaczę co tam jest,czy zalany czy nie.
  13. Witam.Od dwóch dni mam problem z tylna wycieraczką,włącza sie sama podczas jazdy,po przekręceniu kluczyka to samo zaczyna chodzić i nie zatrzymuje sie w tym miejscu co powinna.Czasem w połowie szyby,czasem z drugiej strony a czasem po poprawnej stronie ale troszkę wyżej.Spryskiwacz działa normalnie.Co to może być?
  14. dokładnie o ta metalową..własnie tak myślałem,nakręcić lekko,gedora na to i próbować sciągaczem:)
  15. Nakrętke odkręciłem po wielu trudach :)była zardzewiała jak diabli:)niestety ramie nie chce zejść..próbowałem sciągaczem ale tylko uszkodziłem dysze na którą wchodzi spryskiwacz i nie mam pomysłu co dalej
  16. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6/B7
    Widocznie coś było nie tak,skoro wymiana pomogła:)
  17. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6/B7
    Wymieniłem żarnik i po problemie:)
  18. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko podczas jazdy..Nowa kosztuje 350 z Valeo bo kupowałem niedawno:)ale fakt dziwna sprawa..tylko podczas skrętu w lewo.Myślałem,że może czujnik poziomowania ksenonu ma z tym cos wspólnego bo autko sie przechyla przy skręcie ale nie wiem..
  19. BASTO odpowiedział(a) na BASTO temat w Audi A4 B6/B7
    Spróbuje zamienić miejscami,zobaczymy co to da.
  20. BASTO opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam.Wyskakuje mi błąd prawego ksenonu i gaśnie przy skręcie w lewo...prostując błąd znika i ksenon sie zapala..Co to może być?
  21. Oryginalne..zmieniłem dziś miejscami przetwornice ale z tego co patrzyłem to w tym xenonie jest jeszcze stara przetwornica oryginalna i to chyba ona już dogorywa..Sprawdze jak będę jezdził i zobaczymy co to pokaże..
  22. Witam.Mam taki oto problem:wyskakuje co jakiś czas błąd spalonej żarówki,przód prawa strona i przestaje swiecić xenon..Nie dzieje sie to od razu po zapaleniu tylko w trakcie jazdy,czasem po kilkudziesieciu kilometrach dopiero.I jest tak ,że przyjade czasem w trakcie jazdy błąd zniknie i xenon znowu swieci a czasem po prostu jak ruszam na drugi dzien to znowu jest ok i po jakimś czasie to samo..Zarniki zmienione oba rok temu i przetwornica z tej strony tez roczna nowa bo poprzednia padła.Oryginalna Valeo kupiona od kolegi Tom77.Co to może być?Znowu pada przetwornica?Spróbuje jeszcze dzis pozamieniac miejscami przetwornice co to da tylko że autko więcej stoi ostatnio niż jezdzi bo jestem trzy miesiące po złamaniu i nie moge jezdzić i nie wiem kiedy to sprawdze..Pozdrawiam
  23. Dzieki Panowie za porady :)nie będę nic na razie z tym robił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.